RAÄŚUNALNIK

Nintendo Direct: vaadake kõiki Switchi ja 3DS-i jaoks välja kuulutatud uudiseid

Pärast edasilükkamist Jaapani Hokkaido saarel aset leidnud maavärina tõttu viimane Nintendo Direct juhtus sel neljapäeval (13/9) ja oli selleks ettevalmistuseks täis uudiseid Tokyo mängunäitus, üks suurimaid digitaalse meelelahutuse üritusi Aasias. Selles artiklis loetleme ettevõtte peamised teadaanded digitaalses esitluses.

Nintendo Direct on täis üllatusi

Paljud fännid ootavad Nintendo digitaalset esitlust, kuna see tõotab erineda Direct Directist, kus ettevõte keskendub ainult Super Smash Bros. Viimane. Paljude kannatlikkust ja soovi on premeeritud mitme reklaami, uute mängude ja klassikaliste pealkirjadega, mis on Nintendo Switch See on Nintendo 3DS, pluss lisateave ettevõtte uue veebiteenuse kohta.

Luigi maja 3

Järgmine tiitel maailma kuulsamate vendade kummitavas sarjas, Luigi maja 3, kuulutati välja Nintendo Switchi jaoks, mis peaks ilmuma 2019. aastal. Haagise andmetel kasutab Luigi oma tuttavat komplekti taskulambina, oma Poltergust tolmuimejat ning ka vaakumit, mida näeb avatud haagises Simon Belmonti tegelaskuju jaoks Super Smash Bros. Viimane.

Nintendo DirectLuigi naaseb tööle Ghostbustersina.

Mängud Nintendo 3DS-le

Classic saab Nintendo 3DS-ilt uue versiooni. Kirby eepiline lõng, hitt Wii, ilmub sĂĽlearvutitele nime all Kirby ekstra eepiline lõng. Sellel versioonil on uued jõud, minimäng ja reĹľiim nimega “DeemonireĹľiim”, milles Kirby peab deemonitest ĂĽle saama.

Nintendo DirectVillsest lõngast valmistatud Kirby naasis 3DS-i.

Veel ĂĽks klassika Mario RPG seeriast Mario ja Luigi: Bowseri siselugu + Bowser Jr. Teekond, ilmub ka Nintendo 3DS-i jaoks 11. jaanuaril 2019. Lisaks remasterdatud versioon Luigi maja, mis algselt avaldati Nintendo GameCube’is, ilmub 12. oktoobril. Mängus on kahe mängijaga koostööreĹľiim ja isegi siis, kui ainult ĂĽhel neist on mängu koopia, saavad nad mõlemad ĂĽlemusega vastu astuda.

Nintendo DirectKlassikaline Luigi mõis toob 3DS-i mitmeid uusi funktsioone.

Nintendo Switchi uudised

2. platoon saab värskenduse versioonile 4.0 koos uue etapiga, mis põhineb Jaapani pühamu ja uutel erirelvadel. Vaheta versioon versioonilt Mega mees 11 toetab amiibo Megamanit. Nukude süsteemis kasutamisel on mängijatel täiendavad e-mahutid ja muud esemed.

Mario tenniseässad on uued tegelased, sealhulgas Shy Guy, Paratroopa ja Petey Piranha ning teised lisatakse kuni 2019. aasta juunini. Uus koostöörežiim võimaldab mängijatel ka mütse avada ja tegelaskuju muuta. Järgmine mänguvärskendus on kavandatud 19. septembril.

Teine Switchile saabuv Wii U mäng on Uus Super Mario Bros. U Deluxe. See mängu versioon sisaldab algset pealkirja ja New Luigi U, millel on kaks mängitavat tähemärki: Nabbit, kes vaenlastelt kahju ei tee, ja Toadette, kes saab Peachette’iks moonduda ja hĂĽpata kõrgemale kui teised tegelased. See mäng ilmub 11. jaanuaril 2019.

Nintendo DirectÜks Mario parimatest platvormimängudest naaseb Switchi juurde.

Damasi Katamari on uuesti Nintendo Switchi jaoks ümber tehtud, tähistades seeria mängu esimest korda jõudmist Nintendo platvormile, mis võimaldab mängijatel konsooli liikumiskontrollide abil juhtimise üle võtta. See ilmub hiljem sel aastal.

Nintendo Switch Online

Eksklusiivne uus võrguteenus Switchi omanikele Nintendo Switch Online, ilmub 18. septembril. Kõiki üksikasju teenuse toimimise kohta, sealhulgas tellimust ja selle eeliseid, näete allolevast videost:

Nintendo Switch Online’i tellimustesse kaasatavate NES-i klassikute saabumise tähistamiseks teatas Nintendo Switchi Joy-Cons-juhtnuppudest, mis on kohandatud NES-i kontrollidena.

Teel palju mänge!

Pokemoni kollaste mängude HM-id asendatakse aastal salajase tehnikaga Pokemon Lähme Pikachu / Eevee. Pikachu ja Eevee saavad õppida neid käike, mis võimaldavad neil puid lõigata ja ookeani ületada. Mängu mõlema versiooniga ilmub Nintendo Switchi eripakett.

Taskukoletiste mängude väljatöötamise eest vastutav ettevõte Game Freak töötab uue RPG-mängu nimel “Linn”. Kogu mängu lugu toimub kĂĽlas, mida saate taktikaliste lahingukäskude ja kohalike elanike abiga koletiste eest kaitsta.

Nintendo DirectPokémoni frantsiisi loojatelt tõotab Town olla huvitav.

Samuti selgus rohkem teavet laskurimängu kohta Daemon X Machina. Mängijad saavad oma roboteid täiendada relvade ja vaenlase osadega. Lisaks saate lahingus kasutada mitut lühi- ja kaugema relva. Mängu lisatakse nelja mängijaga võrgupõhine koostöörežiim, mis peaks ilmuma 2019. aastal.

Mario uus lemmik dinosauruste mäng Yoshi tehismaailm ilmub 2019. aasta esimesel poolel, välimuse ja mängudega, mis on väga sarnane Wos U ja Nintendo 3DS-i jaoks välja antud Yoshi Wooly Worldiga. Hämmastav simulaator Tsivilisatsioon VI see on ka teine ​​pealkiri, mis tuleb Switchile 16. novembril.

Nintendo DirectPaberist valmistatud maailmaga ilmub Yoshi uus mäng 2019. aastal.

Üheks suurepäraseks ettekande kuulutuseks on sarja erinevad mängud Lõplik fantaasia Nintendo Switchi väljaanded, sealhulgas: Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition, Final Fantasy XV Pocket Edition HD, Final Fantasy Maxima World, Iga sõbra Chocobo Mystery Dungeon, Final Fantasy XII Zodiac Age, Final Fantasy VII, Final Fantasy IX ja Final Fantasy Final X / X-2. Peale selle Fantasy XV Pocket Edition HD vabastatakse täna!

Nintendo DirectSwitchile saabub palju Final Fantasy!

Samuti teatas ettevõte uuest Switchi paketist, mis sisaldab mänge Super Smash Bros. Viimane, koos Nintendo Switchi konsooli ja stiilse Joy-Cons juhtimisega. See pakk ilmub 2. novembril koos GameCube’i kontrollerite ja adapteritega. Paketti kuuluva mängu täielik allalaadimine on kavandatud 3. detsembril.

Nintendo DirectParim pakk parimatele Smashi kaklejatele!

Peale selle sõbralik Isabelle seeriast Loomade ĂĽlekäik on mängitav võitleja Super Smash Bros’is. Viimane. Ja just ĂĽksikasjad paljastavad teadaande sulgeda esitlus kuldse võtmega: 2019. aastal Switchile saabuv Animal Crossing’i seeria uus mängulugu. Pikka aega on fännid oodanud ĂĽhe kõige naljakama Nintendo frantsiisi uut tiitlit. kuulutati välja nende konsooli jaoks ja õnneks said selles Directis selle ja palju muud!

Nintendo DirectKas olete valmis nii armsaks ja sõbralikuks külaks tagasi minema?

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH