Nintendo käivitas oma esimese rakenduse Androidile ja ilma Zelda, Mario, Luigi või Pikachu

Pärast aastaid kestnud lootusi, kuulujutte, lekkeid, ametlikke avaldusi ja palju kahtlusi on Nintendo lõpuks välja lasknud oma esimese rakenduse Androidi ja iOS-i nutitelefonidele. Kui aga räägime Nintendost, on see väga erinev sellest, mida praktiliselt kõik jaapanlastelt ootavad.

Mitte Zelda, Link, Mario, Luigi ega Pikachu, lihtsalt Miis. Pärast paljutõotavat ja paljulubavat pakub Nintendo meile Miitomot. Neile, kes teavad Nintendo Wii U ja 3DS-i, on Miitomo segu Miissi sotsiaalvõrgustikust Miiverse ja Tomodachi Life. Miitomo välimus on väga sarnane klassikaga, Miiverse ja Nintendo pastelsetes toonides, ümarad nurgad ja kõik armas.

miitomo1 Mii / © ANDROIDPIT pildistamiseks ostke riideid ja aksessuaare

Pärast rakenduse installimist loote oma Mii; Miitomol on selle jaoks huvitav funktsioon, see võimaldab teil kaamerat kasutada märkide soovituste tegemiseks ja see töötab suhteliselt hästi. Seejärel valite oma hüüdnime ja saate isegi valida, kuidas seda hääldatakse. Helisid saab ka muuta, reguleerides kiirust, energiat, sügavust jne. Lõpuks valite oma tegelase isikupära.

Kui olete oma Mii-ga rahul, saate sõpru lisada Facebooki või Twitteri kaudu, kahjuks ei kasuta ükski minu kontaktidest Miitomot, nii et ma ei saa sõpru lisada. Seetõttu ei saa ma rakenduses kellegagi suhelda. Sealt saate lihtsalt vastata küsimustele ja täita missioone, et teenida münte, punkte, komme ja tonni esemeid. Nagu võite arvata, saate münte osta ka päris raha eest.

miitomo2 Missioonid, riidekapid, Miifotos… / © ANDROIDPIT

Miitomo idee on luua suhtlusvõrgustik Miis’i kaudu oma sõpradega suhtlemiseks. Suhtlemine toimub peamiselt kĂĽsimuste kaudu, mille esitavad tegelased, keda teie ja teie sõbrad saate lugeda. Samuti on võimalik kĂĽlastada teisi Miisi ruume, et neile otseseid kĂĽsimusi esitada, kuid sel juhul on vastused isiklikud.

Samuti saate oma Mii-st pildistada erinevatel ametikohtadel, et neid oma sõpradega jagada. Miitomo võimaldab teil muuta Mii positsiooni, tema ilmet, lisada templeid, pilte, muuta tausta, ühesõnaga on palju võimalusi. Miifotos on teie albumis, kuhu teie sõbrad pääsevad.

miitomo3 Võtke Miifotos oma Mii-st ja jagage / © ANDROIDPIT

Põhimõtteliselt siin see on: suhtlusvõrgustik à la Nintendo. Naljakas? Jah, natuke. Frustratsioon? Väga palju. Kuna me kõik teame, et Nintendol on keeruline teiste platvormide jaoks midagi käivitada, ootavad kõik mänge. Jaapan võib siiski soovida luua fännibaasi ja Miis maailmas mobiiltelefon, luues oma paralleelmaailma, kuhu kogutakse kogu teave tulevaste mängude kohta.

Praegu saadaval ainult Jaapanis

Muidugi on liiga vara aru saada, mida Nintendo soovib, kuid loodan ainult, et Link ja Chimeco jõuavad peagi Play poodi! Nintendo on siiski Nintendo, võimatu on teada, mida ta tahab, kuidas ja millal ta seda teeb. Meile jääb üle vaid oodata.

Miitomo on sisemise ostuga tasuta rakendus, versioonis 1.0.2 ja see võtab umbes 70 MB ruumi (peale andmete minu jaoks + 400 MB). Praegu on see saadaval ainult Jaapanis, kuid jõuab teistesse riikidesse järgmisel kuul.

Kas olete Miitomoga rahul või soovite kohe Ocarinat mängida?