Nintendo kinnitas E3 2020-l

Nintendo kinnitas E3 2020-l

Eitades varem lekitatud teavet, kinnitas Nintendo osalemist E3-s.

Meelelahutustarkvara liit (ESA) avaldas 12. koosolekul teate, et Nintendo osaleb E3 2020, mis on elektrooniliste mängude osas kõige olulisem mess maailmas. Teave lükkas ümber ajakirjanduses levivad kuulujutud, kui leke näitas, et BigNi üritusel ei esine.

Püüame muuta E3 2020 interaktiivsemaks ja põhjalikumaks kogemuseks näitusealadega, mis tugevdavad meie eksponente, nende uuendusi ja reklaame. Näitusekogemus on selle sektori töö nagu ükski teine. See ühendab meediat, kaubamärke, uuendajaid ja superfänne üksteisega

ĂĽtles ESA president ja tegevjuht Stangley Pierre-Louis

Ubisoft, Bethesda, SEGA, Capcom, Square-Enix, interaktiivsed Take-Two, Bandai Namco ja Warner Bros. on ka kinnitatud.

Arvatakse, et avaldatud teave suurendab mängijate publiku huvi, kuna Game Awards korraldaja ja saatejuht Geoff Keighley ütles Twitteris, et ta ei osale E3-l esimest korda 25 aasta jooksul.

Viimase 25 aasta jooksul olen kĂĽlastanud iga elektroonilise meelelahutuse näitust. E3 kajastamine, esitlemine ja jagamine on minu aasta tipphetk, rääkimata sellest, et see määratleb minu karjääri (…) Pidin tegema keerulise otsuse lĂĽkata tagasi Colosseumi loomise ettepanek. Esmakordselt 25 aasta jooksul ma E3-l ei käi. Loodan tööstuse toetamist muul viisil ja tulevikus ka muudel ĂĽritustel

sõnu tema Twitteri postituses

Lisaks saatejuhile Sony Samuti teatas ta, et E3-l ta ei viibi.

E3: VĂ„IKE AJALUGU

E3 esimene väljaanne langes kokku uue videomängude põlvkonna turuletoomisega, kus näidati selliseid konsoolid nagu Sega Saturn, PlayStation ja Ultra64, Nintendo 64 prototüüp (Foto: Reproduction)E3 esimene väljaanne langes kokku uue videomängude põlvkonna turuletoomisega, kus näidati selliseid konsoolid nagu Sega Saturn, PlayStation ja Ultra64, Nintendo 64 prototüüp (Foto: Reproduction)

80-ndate ja 90-ndate aastate alguses eksponeerisid videomängude tootjad oma tooteid üritustel, mis on tänapäevalgi tuntud, näiteks Tarbeelektroonika näitus ja Euroopa arvutimess.

Tööstuse kiire kasvuga 1990ndate alguses olid suurtes nimedes sellised tööstusharud nagu PT tegevjuht Tom Kalinske SEGA Americana, hakkas näitama vajadust omada mängu jaoks spetsiaalset tuba. Just selles kontekstis loodi 1995 E3 võõrustab Interaktiivne Digitaaltarkvara Assotsiatsioon, mis on praegu ÜKS.

Debüüdi aastal valitud koht ja järgmine on Los Angelese konverentsikeskus, kus toimub enamik väljaandeid. Erandid 1997. ja 1998. aastal toimusid Georgia World Congress Centeris Atlantas ja 2007. aastal Californias Santa Mnica lennujaamas.

Ja teil J on võimalus lahkuda E3? Kas sa unistad alati saatest olla? Räägi meile!

Allikad: VentureBeat, Eurogamer ja Polygon