Nintendo kuulutas välja Switch Lite’i, keskendudes tasuvusele ja liikuvusele

Switch Lite on traditsioonilise Switchi kõige taskukohasem versioon ning keskendub ainult liikuvusele ja kulutõhususele

Keskendub kaasaskantavale mängule Asendage Lite teatas Nintendo traditsioonilise Switchi taskukohase mudelina. Uus konsool säilitab suurema mudeli peamised tipphetked, kuid kompaktsel viisil. Eesmärk on saada odavamaks konsooliks, eemaldades osa peakonsooli funktsionaalsusest, kuid säilitades liini tunnuseks oleva kaasaskantava mängimise.

Erinevalt Lüliti traditsiooniline Asendage Lite ei toeta dokke, see tähendab, et seda ei saa teleriga ühendada. Nende rõõm-miinused pole ka eemaldatavad, mistõttu on kasutajatel Nintendo Labole juurdepääsemine võimatu. Switchi juurdepääsetavama versioonina pole konsoolil seda HD ragiseb ja infrapunakaamera, mis on traditsiooniline Joy-counter funktsioon.

SEE Asendage Lite oli ka disaini ja kasutatavuse osas mõningaid muudatusi, asendades vasakpoolsed suunanupud näiteks D-Padiga Nintendo Switch. Vastavalt Nintendo, toetab konsool loomulikult ainult Switchi mänge, mida saab mängida kaasaskantavas režiimis.

Muuda Game Lite’i

Nintendo sõnul toetab konsool ainult Switchi mänge, mida saab mängida kaasaskantavas režiimis.

Nintendo sõnul toetab konsool ainult Switchi mänge, mida saab mängida kaasaskantavas režiimis.

Sellega loend pealkirjaga: The Legend of Zelda: Metsiku hingamine, Super Mario Odüsseia, Super Smash Bros. Viimane ja Mario Kart 8 Deluxe. Kui te ei tea, kas mäng toetab kaasaskantavat režiimi või mitte, on iga mängukasti tagaküljel see spetsifikatsioon.

Kuid ärge muretsege, sest võite ĂĽhendada Switch Lite’i eraldi Joy-Cons paaridega, et mängida mitu mängu, mis nõuavad Rõõmude eraldamist, näiteks 1-2 LĂĽliti ja Super Mario pidu. Kuid selleks tuleb juhtnupud eraldi osta ja nende laadimiseks on vaja teist seadet.

Nintendo Switch Lite tuli turule tulles kolmes erinevas värvitoonis: kollane, türkiissinine ja hallNintendo Switch Lite tuli turule tulles kolmes erinevas värvitoonis: kollane, türkiissinine ja hall

Käivitage

SEE Nintendo Switch Lite ilmub kolmes erinevas värvitoonis: kollane, türkiissinine ja hall ning saadaval on spetsiaalsed Zacian ja Zamazenta Editions väljaanded, millel on uue legendaarse Pokemoni kleebised ja värvid. Pokemoni mõõk ja kilp.

Konsool käivitub 20. septembril hinnaga 199 dollarit – umbes R $ 750. Zaciani ja Zamamenta eriväljaanded maksavad sama palju, kuid peaksid ilmuma 8. novembril 2019. Vaadake allpool olevat treilerit. teadaanne Asendage Lite:

Ja mida te sellest uuest konsoolist arvate? Nintendo? Jäta oma kommentaarid kommentaaridesse!