Nintendo lõpetab Brasiilias tegevuse

Nintendo lõpetab Brasiilias tegevuse.

Ettevõte teatas, et lõpetab oma tegevuse riigis selle aasta jaanuari alguses.

See aasta on hakanud Brasiilia fännide jaoks olema kurb Nintendo.

Firma Mäng Brasiiliast, tütarettevõte Ladina-Ameerika videomängud ja vastutab mängukonsoolide riikliku levitamise eest, teatas just nende tegevuste lõpetamisest juba jaanuaris.

Vastavalt Bill van Zyll, Ladina-Ameerika direktor ja peadirektor aastal Ameerika Nintendo, ” Brasiilia on oluline turg Nintendo ja koduks paljudele kirglikele fännidele, kuid kahjuks on kohaliku ärikeskkonna väljakutsed muutnud meie praeguse turustusmudeli selles riigis jätkusuutmatuks.

Ta lisas, et „nende väljakutsete hulka kuuluvad meie sektorile kehtivad kõrged imporditariifid ja otsus mitte teha kohalikku tootmist.

Töötage koos Ladina-Ameerika videomängud, jälgime ärikeskkonna arengut ja hindame, kuidas Brasiilia fänne tulevikus kõige paremini teenida ”.

Probleemne suhe

Üle aasta on nende suhe Brasiilia ja Nintendo ei lähe hästi.

Paljude inimeste jaoks pole veebipoodidest võimalik sisu osta e-pood sülearvuti Nintendo 3DS.

Ja põhjus on just selles, et ettevõte ei ole järginud panga eeskirju, mis muudavad panga krediitkaardid võimatuks, näiteks Bradesco, Itaú ja Santander tehke veebipoodides tehinguid, mis näitavad hindu reaalselt, kuid võtavad tasusid dollarites.

Peale selle pole ka veebipõhiseid konsoolipoode Wii U, mis takistab mängijatel osta veebis eksklusiivset sisu, näiteks klassikalisi mänge Virtuaalne konsoolning tõi kaasa muid piinlikke olukordi kaubamärkide ja klientide jaoks. Mäng Mario Kart 8 saada täiendavat tasuta sisu, mida Brasiilia ei saa alla laadida, kuna peate pääsema veebipoodi.

Aga kui teil pole poodi, pole teil ostu, eks?

nintendo-sulgeb operakod-ei-brasil

Ja lisaks sellele on ettevõte sammu kaugusel praegusest trendist pakkuda portugali keelde tõlgitud pealkirju, masendades konsoolide ja mängude ustavaid fänne. Nintendo.

Kuid Ladina-Ameerika videomängud jääda turustajaks Nintendo kuni Ladina-Ameerika.

“Oleme ettevõtte partnerid Nintendo levitas oma tooteid Ladina-Ameerikas 14 aastat ja oleme jätkuvalt kaubamärgile pĂĽhendunud.

Ja kuigi regiooni teistel turgudel muid muutusi ei toimu, oleme olukorras, kus peame oma lähenemisviisi piirkonnas jaotamisele ümber hindama.

Brasiilia“, Kommenteeris Bernard Josephs, Ettevõtte tegevjuht LatinamĂ©rica videomäng.