Nintendo lõpetab Wii tootmise ametlikult

Nintendo on kogu maailmas ametlikult sulgenud Nintendo Wii tootmise. Ettevõtte kolmas enimmüüdud konsool lõpetas eile ametliku tootmise ja tugi suletakse 27. päeval.

SEE Nintendo teatas tootmise lõpetamisest Nintendo Wii, konsool, mis on ettevõtte üks kasumlikumaid ja vastuolulisemaid projekte.

Videomängu müüdi rohkem kui 100 miljoneid üksus ja oli algusaastatel pärast käivitamist tohutult edukas. Et anda teile idee, Playstation 3 Seda Xbox 360 umbes 80 miljonit ühikut.

Päevast alates 27. oktoober, ametlik arendaja tugi ja teenused Uudistekanal, Prognoosikanalid, Kõik valivad kanalid, Nintendo kanal See on Kontrollige Mii Outi kanalit tuleb õhust eemaldada. Andmevahetus sõprade, WiiConnect24, lahendatakse ka.

SEE Wii vaidlustas mängutööstuse standardid, kui see käivitati 2006. See on ainus konsool, mis ei toeta kõrglahutusega (HD) ja keskendub lõbususele pere. Hoolimata kehvast graafilisest kvaliteedist oli juhtimisseadmete liikumisandur tohutu hitt ja suurendas müüki. Konkurendid kopeerisid aastaid hiljem tsensuuri ja Nintendo konsool jäi lõpuks alla.

Nüüd Nintendo WiiU, järeltulija Wii, saanud ettevõtte põhitähelepanu.