Nintendo peab oma 35. sünnipäeva tähistamiseks taaskäivitama Super Mario mängu

Nintendo peab oma 35. sünnipäeva tähistamiseks taaskäivitama Super Mario mängu

Super Mario frantsiisi klassikalised pealkirjad tuleb lisaks mängufilmidele ja teemaparkidele taaskäivitada, et tähistada selle 35. aastapäeva

Nii paljude muudatuste keskel kultuuri- ja mänguvaldkonnas, sest see on uus koroonaviirus (COVID-19), see on hea uudis miljonitele fännidele Super Mario Bros.. Et tähistada 35 aastat klassikat, oli Nintendo otsustas mängu parema versiooni taaskäivitada Super Mario hiljem sel aastal.

Praegu Nintendo mitte avaldada avalikkusele jõudvate pealkirjade nimesid. Kuulujutud osutavad sellele siiski Super Mario Galaxy, Super Mario 64 ja Super Mario päikesepaiste nimekirja kantud, paljastas portaal Eurogamer. Peale selle Mario paber ja Deluxe versioon Super Mario 3D maailm võib-olla teel. Kõik peab olema kättesaadav Lülita.

Super Mario mängMitme Super Mario mängu täiustatud versioonid ilmuvad sel aastal

Kõiki neid teateid tuleb üritusel jagada E3, peetakse suurimaks mängumessiks maailmas. 9. – 11. Juunil Ameerika Ühendriikides Los Angeleses toimuv 2020. aasta väljaanne tühistati pandeemia tõttu koroonaviirus (COVID-19). Selle otsusega parteid Nintendo peab aastapäeva uudised teatama aasta keskel toimuval veebisündmusel.

Super Mario filmid ja teemapargid

35 aasta juubel super Mario nad peavad minema klassikalisest tagasitulekust kaugemale. Nagu videomängude kroonika veebisait teatab, Nintendo võib isegi aasta keskel teatada uusimast pargist, Super Nintendo maailmkoostöös partneriga Universaalne stuudio.

Park tuleb Jaapanis Osakas ja see tuleb avada enne 2020. aasta Tokyo olümpiamänge, mis on selle tõttu järgmisesse aastasse lükatud koroonaviirus (COVID-19). Vaadake allpool lõbustusparkide reklaamvideot:

Ehkki pole paika pandud ajakava, on lootust, et teemapark Super Nintendo maailm jõudis ka USA-sse.

Hoiatuspaketis Nintendo seda peetakse võtmiseks Super Mario laiekraanifilmide jaoks. Eelmise aasta novembris antud intervjuus looja Shigeru Miyamoto Mario, Ütles ta, et tahab näha Nintendo võitlevad Disney, kuid Miyamoto väidab, et vanemlik mängu tagasilükkamine on endiselt takistuseks.

Paljud vanemad soovivad takistada oma lapsi mängimas videomänge. Kuid samadel vanematel pole probleemi lasta neil vaadata Disney filme. Me ei saa Disneyt tõsiselt vaidlustada, kui vanemad ei tunne end mugavalt oma lastega, kes mängivad Nintendot.

Shigeru Miyamoto, Mario looja.

Ja teie, lugejad, ootate uudiseid selle kohta Nintendo? Kommentaar allpool.

Allikas: polĂĽgoon.