Nintendo soovib kuulda Switchi ideega idufirmadest

Nintendo on oma uusima konsooliga näidanud oma loovust. Juhtimisseadmete mitmekülgsus, hübriidloogika ja käsitööna valminud lisaseadmete komplekt, mida see nimetab Laboks, on vaid mõned näited, mis seda väidet tõestavad. Kuid Jaapani tehnoloogia näib olevat valmis seadmeid uuele tasemele viima.

Nüüd teatas ettevõte partnerlusest Scrum Venturesiga, mis aitab tal uurida idufirmasid ideedega, mis võiksid pakkuda Switchile uusi kasutusviise või mis võiksid luua uusi võimalusi selle mängimiseks.

Protsessi esimeses etapis võtab Scrum vastu ja analüüsib idufirmade, suurte ettevõtete uurimisrühmade ja ülikoolide rühmade esitatud ideid. Valitud projektid lähevad eeloleval sügisel toimuvale sündmusele töötubadesse, kus töötatakse välja ideed ja valmistatakse neid ette Nintendole esitamiseks.

Kui teil on idee laboris ooterežiimist, võib see olla hea võimalus taastuda. Pange siiski tähele, et Scrum arvestab ainult riistvaraideedega.

Nintendo jaoks on see kogemus uus, kes on oma konsoolide ja lisaseadmete väljatöötamisel kasutanud sertifitseeritud partnereid. Ukse avamine teistele välistele teguritele on hea peegel kõige eksperimentaalsemast ja loomingulisemast faasist, mida praegu kogetakse.

nintendo tek site “data-title =” nintendo tech site – Nintendo soovib kuulda Switchi ideedega idufirmasid – SAPO Tech ”> nintendo tehnikasait