RAÄŚUNALNIK

Nintendo Switch: Joy-Con kontrollerid töötavad Windowsis ja Androidis

Sa ei näinud teda tulemas.

Veel häid uudiseid neile, kes kavatsevad osta või on juba ostnud Nintendo Switch. Kuigi see konsool on mõeldud spetsiaalselt mängimiseks (mis on tore), Nintendo Joy-Con, palju paindlikum. Twitteri kasutajad leidsid, et see töötas Windows, Mac ja nutitelefonid Android.

Willians õnnestus nende Joy Cons läbi viia Bluetooth üldine Mackbook Pro ja nad töötavad laitmatult. Juba sisse Windows, juhtnuppe saab eraldi siduda, kuid võtmete kaardistamiseks on vaja sellist programmi nagu JoyToKey. Tom Warren, toimetaja Verge kontrolleri testimine mõnes Windowsi mängus, näiteks Halo Wars 2 ja õnnestus mängida ainult ühe kontrolleriga, kuid ilma nuppude kaardistamise programmita ei tuvasta mäng klahve automaatselt õigesti.

Kuigi see funktsioon pole huvitav, pole see uus, vaid lihtsalt ootamatu, sest seda ei teatanud Nintendo. Kontroll Wiimote ka saab kasutada Windows, Tänan sind Bluetooth, ja kontroll Xbox One ja PS4 ka neil on see võime. Kasum, Nintendo Switch liigub sama rada, andes kasutajatele suurema paindlikkuse ja kasutatavuse Rõõm-miinused. Ootasin mängu, mis kasutaks arvutite ja nutitelefonide täielikku juhtimispotentsiaali.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH