Nintendo Switch: vaadake, kuidas konto jagamine toimib

Kas teadsite, et saate Switchi mänge oma sõpradega jagada? tead kuidas

Nii paljude omanikega a Nintendo Switch seal (2018. aasta lõpus müüdi umbes 32 miljonit ühikut) ja digitaalsete mängude kasvava müügiga ka need mängud Nintendo see on nüüd võimalik aktsia konto kasutajate ja sellest tulenevalt ka nende mängude vahel. Meeldib? Selles küsimuses jääb siia, et võtame kõik teie kahtlused!

Üks põhikonsool, mitu sekundaarset

Jaga kontot Nintendo Switch see on lihtne ülesanne ja kuigi sellel on mõned piirangud, võimaldab see ühel inimesel nautida teise digitaalses vormingus ostetud mänge. Selleks on kõigepealt oluline veenduda, et digitaalse mängu omanik on selle omanik Nintendo Switch lingitud kontode peamise konsoolina.

Tugilehel Nintendo, selgitatakse, et esimest kontoga sisselogitud seadet loetakse peakonsool tema jaoks. Ükskõik mis muu Nintendo Switch seetõttu loetakse sama konto kasutamine kontoks teisejärguline. Mitu konsooli võib olla sama konto teisejärguline, kuid sama tarkvara saab korraga kasutada ainult üks Switch.

Nintendo SwitchNintendo Switchi konto jagamine on lihtne ja kiire.

Praktikas, kui a Nintendo Switch mängu kasutamine ühiskasutatava konto kaudu ja avamine teises seadmes katkestatakse esimene kasutaja, samal ajal kui teisele seadmele lubatakse juurdepääs jagatud kontoga ühenduse loomiseks.

Seetõttu on soovitatav, et kontot jagav isik nõustuks seda kasutama, et mitte kellegi hasartmänge segada. Erandiks on muidugi peakonsool, mis on tarkvara kasutamisel alati eelistatud.

Jagage kontot

Nüüdseks võite olla aru saanud sõpradega konto jagamise eelistest, kuid mõned küsimused võivad jääda. Esimene: kuidas seadistada konto teiseses konsoolis?

Samm 1: Enne omaette jagamise asumist on konto omaniku jaoks turvalisuse huvides oluline, et inimene, kes lubab teistel inimestel digitaalses vormingus ostetud mängu kasutada, kinnitab, et nende konsooli peetakse esmaseks.

Nintendo Switch: vaadake, kuidas konto jagamine toimibEShop on alumise rea teine ​​ikoon.

Selleks lihtsalt alustage e-pood (veebipood alates Nintendo, millele pääseb juurde alumise nupu teise ikooni abil) jagatava kontoga ja seejärel lehe avamisel kasutajat puudutades. Tuleb teave, et selle konto jaoks on peamine sellele juurdepääsuv videomäng.

Nintendo Switch: vaadake, kuidas konto jagamine toimibEsitame peakonsooli kohta teabe asukoha.

2. samm: Pärast kinnitamist peab teisese konsooli omanik looma videomängumenüü kaudu uue kasutaja: järgige rada Süsteemi seaded -> Kasutajad -> Lisa kasutaja seejärel valige ikoon ja kirjutage uuele kasutajale nimi, eelistatavalt selline, mis võimaldab teil konto omaniku hõlpsalt tuvastada.

3. samm: Järgmine samm on selle uue kasutaja linkimine jagatava kontoga. Videomäng ise läbib selle etapi juba läbi. Valige lihtsalt variant “Link Nintendo konto” (tõlgitud inglise keelest Link Nintendo kontole).

Teiste inimeste kontodele pääsete juurde teistelt kontodelt, millel on link Nintendo, Meeldib Google, Facebook või Indoneesia. Kuna see konto sisaldab isikuandmeid, eelistage esimest võimalust, mis nõuab ainult Nintendo kontol kasutatavat sisselogimist ja parooli.

Nintendo Switchil konto jagamine: vaadake, kuidas see töötab

Kontode jagamiseks on mitu võimalust.

Kui protsess on lõpule jõudnud, saate nüüd teiste inimeste digitaalmänge alla laadida ja neid oma arvutis mängida Nintendo Switch, lihtsalt juurdepääs e-pood laenatud kontoga pääsete juurde isiklikule menüüle (ikoon ekraani paremas ülanurgas) ja toksake Laadige uuesti alla (või „Laadi uuesti alla”), et näha saadaolevaid mänge.

Võtke kõik kahtlused

Loomulikult on kahtlusi Nintendo Switch Online-teenuse, pilves salvestatud säästude ja muude hübriidkonsoolil kontode jagamisele kehtestatud piirangute osas alates Nintendo. Seetõttu oleme koostanud rea küsimusi ja vastuseid kasutajate suurimate küsimustega.

Mitu Nintendo lĂĽlitit saavad sama kontot korraga kasutada?

Ainult üks. Tundub, et samal kontol olevate teiseste konsoolide arv ei ole piiratud (oleme seda testinud mitmes seadmes), kuid ainult üks neist pääseb korraga kontole juurde. Jagatud kontoga mis tahes tarkvara avav isik katkestab eelmise kasutaja ühenduse, välja arvatud juhul, kui see on peamine konsool.

Nintendo Switch

Konto jagamine ei võimalda kahte konsooli samaaegselt sama kasutajaga ühendada.

Oluline on märkida, et need kaks seadet ei pea sama mängu korraga kasutama, sest Nintendo kontrollib, kas kasutatakse kontot, mitte tarkvara.

Millistele mängudele pääseb juurde?

Sekundaalkonsoolilt saab alla laadida mis tahes tarkvara, mis on tasuta või tasuline jagatud kontolt.

Kuidas kasutada jagatud kontolt alla laaditud mänge?

Erinevalt põhiseadmest saab sekundaarses konsoolis mängu allalaadimiseks kasutada ainult kontot. See tähendab, et teisesel konsoolil mängu alustades peab mängija valima jagatud kontole spetsiaalselt loodud kasutaja, nagu me selles küsimuses õpetame.

Kas mul on vaja Nintendo Switch Online’i tellimust?

Mitte. Kuigi konto jagamine on olnud võimalik alates värskendusest, mis on ka tasulisi võrguteenuseid toonud Nintendoneed kaks pole omavahel seotud. Jagamisest tuleneva tarkvara kasutamiseks peab sekundaarne konsool olema ühendatud Internetiga.

Kas on võimalik lubada põhi- ja sekundaarkonsoolidel üheaegset mängimist?

Jah, see ei pruugi nii lihtne olla. Kuna ainus Interneti-ühendusega kohustatud konsool on teisejärguline, piisab, kui peamise videomängu mängija blokeerib oma seadme Wi-Fi või kasutab seda Interneti-ühenduseta kohas.

Nintendo Switchil konto jagamine: vaadake, kuidas see töötabJah, ühelt kontolt on võimalik sama tarkvara kasutada mitu Nintendo Switchi.

Teine võimalus on tarkvara avamine teiselt põhiseadmes registreeritud kontolt, mis tuvastatakse Nintendo ühine konto, kui see on saadaval.

Tuleb märkida, et sel juhul on mängude salvestamise andmed erinevad, sest Nintendo Switch eraldab need kasutajast ega takista kasutajatel neid peakonsoolis kasutada.

Mis juhtus? salvesta arhiivitud pilves?

Õnneks on mängu võimalik kasutada, riskimata sellega, et keegi jagatud kontot kasutav inimene kaotaks või muudaks. Sellepärast salvesta salvestatakse pilve ainult siis, kui seda kasutab peakonsooli konto (ja kellel on juurdepääs teenusele) Nintendo Switch On-line). Sekundaarne konsool loob oma edenemisandmete salvestuse ilma pilvega linkimata.

Kas minu konto saab peatada?

Mitte. Kontode jagamine ei riku ettevõtte käitumistingimusi Nintendo. Ettevõttel endal on spetsiaalne tugileht, kus on toodud protsessi lühike kirjeldus.

Nüüd teate kõike konto jagamise kohta Nintendo Switch, helistage oma sõbrale, kellele seade kuulub, ja nautige üksteise digimänge, et nautida täielikku tööd või lihtsalt mängu testida enne selle ostmist.

Tahad teada, mida mängida Nintendo Switch? Jälgige Showmetechi uudiseid Nintendo ja elektrooniliste mängude tööstuse kohta üldiselt.