Nintendo Switch, Xbox One või PlayStation 4: mis on selle põlvkonna parim konsool?

Nimekiri iga masina eelistest ja puudustest, aitame teil valida selle põlvkonna parima konsooli!

Koos E3 lähenedes teate seda ilmselt Microsoft, Sony ja Nintendo teeb kõik, et näidata mängijale, et üks konsool on teistest parem. Ja et pärast ettekandeid ja konverentse pea segasemaks ja kõikuvamaks ei läheks, näitame teile iga kaheksanda põlvkonna konsooli peamisi eeliseid ja puudusi. Meie valik välistab märkmikud (Nintendo 3DS ja PS Vita) ja keskenduda töölaua konsoolidele. Kahjuks Wii U samuti ei alusta ta meie arutelusid, kuna Nintendo on ametlikult oma katastroofi lõpetanud.

“Sind ootab ĂĽlevus”

Esimene konsool, mille katame, on Sony koletis PS4. Videomängud on turul müügijuhid ja on ettevõtte uusimate konsoolidega (PS3 ja PS2) pärinud edu. PS4-l on kolm mudelit, mis meeldivad kõige lihtsamatele mängijatele (koos baasmudeli ja õhuke) ja kõige nõudlikumad mängijad (koos Pro mudeliga).

SEE PS4 Pro on originaali ees mitmeid eeliseid nii töötlemisvõimsuse, salvestusruumi kui ka mängude mängimise võime osas 4 k. Isegi siis, kui valite PS4, on kõige soovitatav valida baasmudel või õhuke, sest PS4 Pro tugi pole paljudel Sony mängudel ja 4K telerid pole tänapäeval veel nii levinud. Peale selle on PS4 ainus virtuaalreaalsust toetav konsool praegu PS VR, kes lõpuks ära kasutas PS peal liikumine, liikumistuvastustehnoloogiaga juhtseade, millele PS3 vaevalt tähelepanu pöörab.

Nintendo Switch, Xbox One või PlayStation 4: mis on selle põlvkonna parim konsool?

Sellest ajast peale on PS4 Brasiilia pinnal olnud veidi taskukohasem Nüüd toodab Sony selles riigis konsoole (Unustage see 4 tuhat reaali, et mõistlik hind on turule tulekul). Kahjuks ei kehti sama PS VR kohta.

Ehkki seade on kõige mugavam virtuaalse reaalsuse seade, millel on parim olemasolev kogemus, on mängijate hinnad püsinud kõrged ja alates selle turuletoomisest pole süsteemide ühilduvus olnud paljudel pealkirjadel. Vaatamata sellele Resident Evil 7 on üks parimaid mänge, mis PS VR-i ära kasutab.

PS4 suur vara on eksklusiivne raamatukogu, kus hääletatakse selle põlvkonna parimate tiitlite üle Horizon Zero Dawn, kaardistamata 4, vere kaudu, teiste hulgas. Seega, kui olete mängija, kes otsib tulejõuga konsooli ja rikkalikku eksklusiivsete ja mitmeplatvormiliste pealkirjade kogu, on PS4 teie jaoks õige valik.

Konsool või multimeediumiboks?

Sony juurest läksime Microsofti, selle peamise konkurendi juurde. SEE Xbox One sai umbkaudse alguse, kui konsooli teadaandekonverentsi ajal rääkis ettevõte kõigist oma funktsioonidest, välja arvatud kõige olulisem: mängud.

Avalikkusel ja mängurite kogukonnal kulus kaua aega, kui unustati, et Xbox One on lihtsalt väga kallis multimeediaseade, kuid mängude platvorm. Ja kuigi näis, et ettevõtte konsoolid võtavad oma koha päikesepaistes, näis Microsoft kaotavat iga päevaga ĂĽha rohkem publikut. Aga kui asi puudutab Xbox One’i töötlemist, pekses otse PS4, siis suurim negatiivne kĂĽlg on selle eksklusiivne väike raamatukogu, kuna enamik konsoolidesse jõudnud mänge on saadaval ka PRAÇA.

Microsoft hoiab endiselt head kuulajat tänu tagasiulatuvale ühilduvusprogrammile, mis laiendab konsoolikogu kogu oma eelkäijatega, Xbox 360.

Nintendo Switch, Xbox One või PlayStation 4: mis on selle põlvkonna parim konsool?

Suurima mälumahuga kompaktseima mudeli väljakuulutamisel Xbox One S loobus selgelt Kinectist, liikumishõive tehnoloogiast, mis debüteeris eelmises põlvkonnas, kuid millel puudus hea tulevik ühilduvate mängude vähese kättesaadavuse ja halva kvaliteediga.

Microsofti käsivarrel on endiselt kiri, et konkureerida Sonyga otse Project Scorpio’ga, mis lubab uuendatud ja suurema võimsuse ja uute funktsioonidega konsooli. Isegi mõne eksklusiivse pealkirjaga on Xbox One endiselt nii atraktiivne mäng Raideri haua tõus, Forza Horizon 3, Titanfall 2, teiste hulgas.

Kui teile meeldivad mängud ja muu multimeediumisisu ning ühenduvus teiste nutiseadmetega, on Xbox One hea valik, kuna see on turul kõige mitmekülgsem konsool.

Lõbus, kus iganes soovite

Lõpuks on meil Nintendo koos oma uusima konsooliga Lüliti. Uus mootor on ettevõtte lootus pärast seda põlvkonda prestiiž tagasi saada Wii U, alakasutatud ja alareklaamitud konsool koos väikese, kuid hea mängukoguga.

Ehkki konsoolihinnad on siin Brasiilias endiselt kõrged, kuna Nintendo ei tööta enam riigis, on Switch kõige uuenduslikum, olles hübriid konsooli ja sülearvuti vahel, millel on endiselt realistliku tehnoloogiaga eemaldatavad juhtnupud HD müristamine.

See tehnoloogia parandab juhtnuppude interaktiivse reageerimise täpsust, näiteks mängudes 1-2 LĂĽliti Tegelikult saate “tunda”, et ĂĽhes pealkirjas saadaval olevas minimängus on juhtnuppudes jääkuubikud. Jääb ĂĽle oodata, kas Nintendo seda funktsiooni tulevikus korralikult kasutab.

Nintendo Switch, Xbox One või PlayStation 4: mis on selle põlvkonna parim konsool?

Konsooli käivitusmängud, Legend Zelda Breath of the Wildist, saades ajaloo enimmüüdud debüütmänguks ja suurendades konsoolimüüki, andis ettevõte lootust.

Seekord näib, et Nintendo on saanud lüliti õigeks, hoides keskendumist mängimisele, kuna konsoolil pole peale kasutamise praktiliselt mingit lisafunktsionaalsust Amiibos, puhas. Konsooli parimate tiitlite hulka kuuluvad: The Legend of Zelda Breath of the Wild, Mario Kart 8 Deluxe, relvad, teiste hulgas. Mitme pealkirjaga, kuid eelseisva arvuga on Switch suurepärane valik neile, kes otsivad kvaliteetset konsooli, et minna reisile või mängida koos sõpradega kodus.

Šokeeriv esitlus või uute mudelite või funktsioonide väljakuulutamine E3 ajal saavad oma arvamust muuta, millise konsooli vahel on kõige parem valida. Lisaks iga masina eelistele ja puudustele peab mängija kaaluma, kui palju raha ta soovib konsooli investeerida ja milliseid mänge talle meeldib mängida, sest ei Sony, Microsoft ega Nintendo ei saa kõigile meeldida.

Sellegipoolest loodame, et see teave on a juhend, mis aitab teil mitte kõhkleda, kui teil on majandusfond uude hasartmängumasinasse investeerimiseks.