Nintendo Switchi juhtelemendid töötavad ka Macis!

Eelmine nädalavahetus oli kogukonna jaoks väga töine mängumängija. Sellepärast Nintendo Switch, Jaapani uus konsool, mis käivitati eelmisel reedel (3/3) – kahjuks mitte siin Brasiilias. # nutmine

Joy-Con - Nintendo SwitchJoy-Con – Nintendo Switch

Nintendo esitatud hübriidkonsoolis on kahte erinevat tüüpi juhtnuppe: nn Rõõm-Con, mida saab kasutada ühena (sobib tahvelarvutisse või Joy-Con Grip) või kahena (mitmikmäng); teine ​​võimalus on Controller Pro, mis on ainult täielik kontroll. Mõlemad töötavad Bluetooth-ühenduse kaudu.

Pro kontroller - Nintendo SwitchPro kontroller – Nintendo Switch

Konsoole juhtinud ja ostnud fännide jaoks on kõige toredam otsida iga väikest detaili ja funktsiooni, mida Switch pakub. Siin-seal läbi viidud testides on nad leidnud, et juhtnupud töötavad arvutites ja Android-seadmetes normaalselt. Nagu teame, on see tavaliselt seade, mille ĂĽhendamine on veidi keerulisem lihtsalt Apple’i toodete jaoks. Sam Williams leidis selle siiski ĂĽles juhtelemendid töötavad ka Maciga!

Wow, ootamatu Nintendo Switchi boonus: JoyCons muundub OSX-is hõlpsalt kaheks Bluetooth-juhtelemendiks.

Nagu näeme fotolt, on see puuteribaga MacBook Pro ja tõenäoliselt töötab macOS Sierra. Kõige hämmastavam on see, et isegi Windowsis on nuppude kaardistamiseks vaja tarkvara (nagu JoyToKey), samas kui Macis peate selle lihtsalt ühendama nagu iga teine ​​Bluetooth-seade ja juhtelemendid töötavad erinevalt teistest juhtnuppudest (nagu Xboxis või PlayStationis). 4).

Joy-Con näib vaikimisi olevat ĂĽhendatud kahe “ĂĽksusena”, kuid Williams usub, et on võimalik, et sĂĽsteem tuvastas ta vaid ĂĽhe (võib-olla eraldi tarkvara abil). Kahjuks ei tööta need iPhone’i ega iPadiga seadme vana ajaloo tõttu, mis nõuab MFi-sertifikaati.

Pidage meeles, et Williams näib käitavat OpenEmu emulaatori rakendust, kus on lihtsam nuppe kaardistada – see võib teistes mängudes / rakendustes veidi keerulisemaks muutuda.

Uudishimust teatasid teised kasutajad mitmel foorumil, et Nintendo Switchi ühendamisel MacBookiga toimis konsool lõpuks akuna, laadides arvutit, selle asemel, et seda laadida.

[via TechCrunch]