Nintendo Switchi näpunäited ja nipid

Kas Nintendo Switch jookseb kokku ja te ei tea, mida teha? Kas soovite õppida, kuidas see korralikult välja lülitada? Kiire liikumine konsooli nautimiseks? Vaadake neid näpunäiteid!

Õpetus: Nintendo Switchi näpunäited ja nipidNipid, mis aitavad teil Nintendo Switchi kasutada

Sa just ostsid Nintendo Switch ja sa tahad selle kohta rohkem teada saada, kas pole? Alati, kui uus toode turule tuuakse, on mõned funktsioonid ilmselged avastamiseks ja teised mitte nii palju. Sest kasutage ära oma uut konsooli, eraldasime mõned Väga kasulikud näpunäited ja trikid, mis muudavad teie Switchi palju kasumlikumaks. Ole nüüd?

01. Kuidas Nintendo Switch korralikult välja lülitada?

Vajutage lihtsalt tapmise nuppu, eks? Noh, see pole veel kõik. Kui teete selle lihtsa toimingu, logib konsool sisse Puhkerežiim. Kui soovite tõesti videomängud välja lülitada, shoidke nuppu paar sekundit all Võimsus kuni ilmub kahe võimalusega menüü Puhkerežiim või Toitevalikud. Konsooli täielikuks väljalülitamiseks valige teine. Alles seejärel saate MicroSD-kaardi ohutult eemaldada.

02. LĂĽlitage lĂĽliti iga kord erineva heliga sisse

Okei, see on üks neist asjadest, mida keegi ei tea enne, kui keegi sulle ütleb. Konsooli ühendamiseks Puhkerežiim Peate sama nuppu vajutama kolm korda, kuid naljakas on mitte iga klahv ei tee sama heli. Proovige unikaalse heli kuulmiseks vajutada ZR või Zl või kasutage analoogpulka.

03. Tehke ekraaniprindid ja jagage neid veebis

Peal Joy-Con vasakul Leiate ruudukujulise nupu, milles on ring; see on nupp, mida võtta ekraanipilt. Mängu mängides selle pigistamine teeb praeguse pildi ja salvestage see oma Switchi sisemällu (või MicroSD-kaardil). Seejärel saate neid pintsleid vaadata rakenduses “Album”.

Samuti saate neile teksti lisada ja Facebookis või Twitteris jagada. Nende piltide mujale saatmiseks tuleb selle ühendamiseks arvutiga eemaldada MicroSD.

https://www.showmetech.com.br/veja-tudo-o-que-rolou-na-apresentacao-do-nintendo-switch/

04. Ăśhendage kirjutamiseks klaviatuur

Kui Nintendo Switch on sisse lülitatud dokk, Võite kasutada a USB-klaviatuur kirjutamiseks. Praeguseks on suureks eeliseks oskus midagi kirja panna ekraanipilt enne nende veebis avaldamist, kuid aja jooksul võib Nintendo toetada muid rakendusi, mis võivad klaviatuuri tulevikus väga kasulikuks muuta.

05. Kui on probleem, andke a Hard Reset tehaseseaded Nintendo Switchil

Kas teie lüliti on katki või ei lülitu üldse sisse? Kui tal pole patareid, on üks võimalus anda Hard Reset tehaseseaded sellel, et näha, kas kõik normaliseerub. Hoidke toitenuppu 15 sekundit all ja siis lase lahti. Seejärel vajutage uuesti ühenduse loomiseks ja vaadake, kas kõik on korras.

06. Juurdepääs Nintendo e-poodi teistest piirkondadest!

Tahad seda ühte mängida eksklusiivsed mängud Jaapani veebipoest? See pole enam probleem. Muudele e-poodidele juurdepääsuks on vaja luua uus konto Nintendo veebisaidil. Samuti peate valima, milline riik sobib e-poega, millele soovite juurde pääseda. Nimelt valige Jaapani jaoks Jaapan.

Te saate a e-kiri oma konto kinnitamiseks koodiga. Kui see on loodud, valige lülitil oma uue konto sidumiseks konsoolil käsk „lisa kasutaja”. Valige e-poe ikoon ja logige sisse ning olete valmis, pääsete juurde muule poe sisule.

Pidage meeles, et mitte iga e-pood ei aktsepteeri teie krediitkaarti, mistõttu võib tasuda Nintendo kaardi ostmine veebist.

https://www.showmetech.com.br/veja-tudo-o-que-rolou-na-apresentacao-do-nintendo-switch/

07. Kinnita Kodu kiirmenüüle igal ajal juurde pääsemiseks

Pingutage Kodu mõni sekund sekundit, kuni ekraanile ilmub menĂĽĂĽ, mis võimaldab teil videomängu puhkeolekusse viia, ekraani heleduse reguleerimine või lennureĹľiimi aktiveerimine. Pange tähele, et selle reĹľiimi aktiveerimisel ei saa te Switch with Joy-Cons’iga mängida väljaspool videomänge.

08. Vaadake konsooli aku taset ja kaasaskantavas reĹľiimis

SEE Aku taseme vahetamine on konsooli põhiekraanil, kuid saate lisateavet selle kohta, kui kaua peaksite veel mängima, klõpsates kaasaskantavas režiimis akuikooni. Samuti töötab konsoolirežiimis olles ZL-i ja ZR-i vajutamine (kui olete avakuval).

Mida arvate nendest näpunäidetest? Kas teate, et on veel midagi, millest me siin ei räägi? Jäta oma kommentaar allpool!