Nintendo tõi turule oma iseloomust inspireeritud kingade sarja

Nintendo käivitas koostöös Vansiga, mis on tuntud oma partnerluse poolest Star Wars ja Beatlesiga, sarja spordijalatsid, mis on inspireeritud NESi klassikalisest tegelaskujust.

Nintendo tõi turule Super Mario kinga

SEE Nintendo õnnestus luua elektroonilisi mängutegelasi, mis köitsid põlvkondi ja rõõmustasid kõiki, olenemata soost või vanusest.

Nimed nagu Super Mario, Princess Virsik, Eeslikong, Zelda ja Link on unustamatud ja nostalgilised, nii et kõik, kes on mõne nimetatud tegelase fännid, sooviksid, et nendega oleks seotud kõik võimalik. Olgu selleks mängud, märulifiguurid, t-särgid või miks mitte tennis?

Meie õnneks on nüüd võimalik näidata kogu armastust, mis meil on Nintendo peast varvasteni. Jaapani ettevõtted sõlmivad partnerlust Kaubikud, tuntud kingabränd, mis on turule toonud teemasarja Tähtede sõda ja Biitlid.

NĂĽĂĽd toob Nintendo koostöös Vansiga turule sarja, mis on inspireeritud klassikalistest NES-i tegelastest (Nintendo meelelahutussĂĽsteem), esimene japoensa videomäng, mida Brasiilias tuntakse kui “Nintendinho”.

NES

See king on inspireeritud NES-i mängude esteetikast, 8-bitises stiilis ja võtab vormi koos videomängude kontrollerite, Mario, Peachi, Donkey Kongi ja Linki jt. Vaadake mõnda alloleva galerii pilti:

Tossude hinda ega müügi alguskuupäeva pole kindlaks määratud. Ei ole teada, kas toodet hakatakse Brasiilias ametlikult turustama, alates 2007. aastast Nintendo Kuid see ei tegutse enam riigis Kaubikud teeb siin operatsiooni ja kuvab oma veebisaidil oma tootesarja Tähtede sõda, nii et saame ainult loota ja loota, et Nintendo liin siia jõuab.

Selle uue tossude sarjaga on meil juba Nintendo ja „Tagasi tulevikku” kingad, milliseid kingitusi, mis on ikooniks või filmidest ja mängudest inspireeritud, soovite reaalsuseks muuta?

Allikas: Geek