Nintendo toodab arenevatele turgudele uue konsooli 2015. aasta alguses

Nintendo toodab arenevatele turgudele uue konsooli 2015. aasta alguses

Nintendo töötab välja selle jaoks uue konsooli ja mõned mängud, kuid keskendudes peamiselt arengumaadele. Uus mängumootor ja pealkirjad kohanduvad ka hinnatasemega, otsides Jaapani tehnoloogiat, et luua odavam ökosüsteem, mis saaks universumisse tuua palju uusi mängijaid. mängude mängimine.

Selle teabe avalikustas Nintendo tegevdirektor Satoru Iwata intervjuus Reutersile. Hinnanguliselt saabub uus konsool 2015. aastal, kuid avatud on ka võimalus libiseda järgmisse aastasse. See on strateegia, mille Jaapani hiiglane võtab vastu müügi vastu võitlemiseks, mis on palju alla Wii U ootuste.

Samal ajal näitas tegevjuht, et peamisi konsoole, Wii U ja 3DS, pole plaanis turule tuua samadel arenevatel turgudel, kuhu võivad kuuluda sellised riigid nagu Hiina, India ja Aafrika riigid, kuigi kumbagi neist ei mainitud tegevjuht. “Massituru jaoks peame pakkuma midagi, mida saab osta keskklass,” selgitas Satoru Iwata.

Nintendo 2DS ja Wii Mini kaudu on see tehnoloogia pĂĽĂĽdnud oma viimaste aastate edukamaid konsoole ĂĽmber paigutada.

Hiina turu kohta ĂĽtles Nintendo juht siiski, et ta ei võta kunagi vastu äristrateegiat, mis sarnaneb Microsofti omaga, kes kavatseb mĂĽĂĽa Xbox One’i riigis jaemĂĽĂĽgipartneri kaudu Shanghais.

Wii U jaoks hõlmab see strateegia panustamist NFC-tehnoloogiaga numbritele, mis võimaldavad suhelda erinevates mängudes. Panus, mida Satoru Iwata loodab, suurendab sekundaarse tarkvara ja riistvara müüki.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi