Nintendo: vaadake vähem juhuslikke ettevõtte mänge

Igaüks, kes arvab, et Nintendo koosneb lihtsalt armsatest ja tuttavatest mängudest nagu Mario ja Kirby, eksib, vaadake mõnda ettevõtte alternatiivset pealkirja.

Nintendo on koduks Mario, Link (tema nimi pole Zelda), Kirby, eeslikong, teiste mängumaailma armastatud tegelaste seas, kes lõdvestunuma ja lõbusama mängu peategelasena kujundavad ettevõtte näo avalikkusele kui juhuslike mängude koduks.

Kuid see ei koosne ainult torulukksepa päästmisest printsessist ja roosast pallist, mis selle kõik alla neelab. Selles artiklis uurime vähem juhuslikku pealkirja, mis on Nintendo konsoolidest mööda läinud.

Diab (l) o Nintendos

Kuigi see algas vasakul jalal, kui see 2012. aastal käivitati, Diablo III aastal end legendaarse action RPG seeria vääriliseks järeltulijaks Lumetorm. Mida keegi ei saa loota, on see, et selles vere, deemonite ja õudsete lahingutega täidetud frantsiisi pealkiri viib teid Diablo Eternal Collectioniga Nintendo konsooli.

NintendoSwitchi jaoks mõeldud Diablo III versioon võitis isegi spetsiaalse komplekti koos spetsiaalse konsooli ja ümbrisega.

Kuradipakk ühendab algse mängu ja selle DLC: Hinge koristaja ja Nekromantsi tõus. Hiljuti käivitatud Nintendo Switch, mäng näitas kaasaskantava riistvarakonsooli avalikkuses suurt heakskiitu ja suurepärast jõudlust. Karakterioskuste kontrollimine, näiteks ristirüütli mõõga keerutamine või Joy-Con liigutustega nõiaga ämblikupurgi laskmine, osutub nii lõbusaks, kui võib ette kujutada.

Kui te pole kunagi Diablo III-d mänginud või otsite viisi, kuidas oma elus sagedamini Diablo III-d mängida, on Diablo III sisse lĂĽlitil suurepärane proovimiseks mõeldud versioon. Huvitav on vaadata, kuidas ettevõte võtab omaks teised Ĺľanrid ja jätab natuke “tuttavama” poole, sest Diablo III on M (täiskasvanute) reitinguga mäng, milleks Nintendo oma konsoolidega tavaliselt nõus ei oleks.

NintendoKes teadis, et tapad Mario majas deemoni?

Kuid see pole esimene kord, kui seda tüüpi mäng ettevõtte konsoolidesse jõuab. Näiteks saate frantsiisis mängida igasuguseid mänge Call of Duty peal Wii. Lüliti Diablo III erinevus seisneb selles versioonis ainulaadseks muutvates erielementides, nagu näiteks The Legend of Zelda kaabakal Ganondoftil põhinevad soomused.

Nii on Nintendo, mis lubab ĂĽhte oma suurimat kaubamärki seostada piiratud reitinguga täiskasvanutele suunatud mängudega, mis on tingitud “verest ja gore’ist, osalisest alastusest ja vägivallast”.

NintendoSwitchi eeliseks on see, et saate Diablo III kaasa võtta, et mängida kus iganes soovite.

Nõidus Bayonetta

Bayonetta on mäng, kus mängid sadistliku, pöörase nõiana, kes kannab provokatiivseid riideid ja kutsub enda riietest või juustest välja deemoni, et pidada surmavaid lahinguid tapjainglite vastu. See on suurepärane viis kahe tiitli kapseldamiseks selles pöörases mängusarjas, kuid kindlasti ei eeldaks, et näete seda tavalisel lasteplatvormil?

NintendoBayonetta on frantsiis, mis on ennast registreerinud kaubamärgina.

Sellegipoolest jõudis nõid Wii U-le ja hiljuti Switchile. Bayonetta on omaks võetud nii, et sarja peategelased on praegu isegi Super Smash Brose võitluskoosseisus. Mis sellel väikesel nõial on? Lihtsalt mängige, et teada saada.

Kõrge spionaaž Metal Gear Solidis

Metal Gear Solid on seeria, mis on tuntud selliste teemadega nagu spionaaĹľ, tuumarelvade levik ning sõdurite roll sõjas ja võitluses. Ăśks selle sarja suurhitte, Metal Gear Solid: Kaksikmaod, on Nintendo GameCube’is väga populaarne mäng. Ettevõte võttis tolleaegse frantsiisi omaks nii tihedalt, et isegi peategelasest Snake’ist sai ĂĽks Super Smash Bros. võitlejaid.

NintendoEi varja ennast kasti all, kas Snake?

Mängus on isegi Mario ja Yoshi lõbusad lihavõttemunad nukkudena, mida saab juhtpaneelil näha. Nintendo juhtis veel kord tähelepanu sellele, et mitte sellepärast, et mängu peeti “kĂĽpseks”, ei ilmunud see ĂĽhelgi platvormil ja vanade tuttavate erilise osalusega kodus.

Saatusliku kaadri kummitused

Parimad õudusmängud leiavad nutikaid ja hirmutavaid viise, kuidas panna mängijad end abituna tundma. JA Saatuslik raam Saate seda teha meisterlikult! See mäng paneb mängija teismelise rolli, kes peab silmitsi seisma kättemaksuhimulise kummitusega, millel pole muud kui vanad kaamerad ja ebamäärased teadmised vaimsest fotograafiast.

NintendoIgaĂĽks, kes on mänginud Fatal Frame’i, teab hirmu, mida mängijad peale panevad!

Ikka on kummaline ette kujutada, et seda õudusmängu frantsiisi kontrollib Nintendo. Mängu Wii U versioon, näiteks Maiden of the Black Water, toimub enesetapumetsas. Lisaks sellele on mängul õigus saada lihavõttemune tuntud korporatiivtegelastelt, nagu Samus Metroidist ja Printsess Zelda The Legend of Zeldolt.

Geistis tegevus ja terror

Hämmastav, Geist on Nintendo algne M-kategooria IP. Kahjuks ei tohiks Geist selle madala kvaliteedi tõttu ilmselt läheduses olla. Kui vaatame tähelepanelikult, ei kõla kontseptsioon esimese astme laskurist, kus kehaprojektsiooni abil mängitakse nagu kummitus, kuigi paljutõotav.

NintendoVõib öelda, et Geist on test FPS žanrisse sisenemiseks.

Ja tõesti, edu on midagi, mis sellest GameCube mängust möödub. Pealegi on paljud isegi unustanud Nintendo katse siseneda FPS-i Ĺľanrisse millegi “kĂĽpsemaga”, kui fantastiline Metroid Prime ilmus veidi aega hiljem.

Skyrimi ilus ja ohtlik maailm

Võimalus mängida mängu täiskasvanuna ja tõeliselt suur Vanem kerib V: Skyrim Nintendo Switchi taolisel kaasaskantaval masinal on üllatav ja ebatavaline. Idee töötas aga tõesti hästi. Mis on kõige lahedam, on näha spetsiaalsete mänguasjade lisamist, mis on inspireeritud The Legend of Zelda: Breath of the Wildist, nagu Meistermõõk, Hyliani kilp ja Linki kostüüm.

NintendoLisaks vananemisele on Skyrim nĂĽĂĽd ka Nintendos!

Skyrim on vana mäng ja Switchi uuesti tehtud versioon kasutab ära edu, mille Breath of the Wild tegi, näidates, et hiiglaslikke RPG-sid saab kaasaskantavate platvormide jaoks kohandada. Kui Skyrim ilmus Swtichi kommertshaagistesse, oli see esimene märk sellest, et Nintendo oli valmis oma uuel konsoolil omaks võtma ka muid Ĺľanre, mis ei kuulu “mugavustsooni” juhuslike mängude hulka.

Pimedate hingede väljakutse

Kõigist “raskematest” mängudest, mida oleme selles artiklis käsitlenud, on loomulikult Dark Souls see, mida keegi (isegi suurimad kriitikud) Nintendo platvormil oodata ei oska. See klassikalise seiklus-õuduse RPG uusversiooniga versioon on lĂĽlitil eeliseid saamas ja isegi Astora Solaire.

NintendoPaljud ei usu siiani, et Dark Switchsi saab mängida ka Switchil

Kummaline oleks näha mängu nii väljakutsuva ja õõvastava asjana, kui Dark Souls Nintendo konsoolile saabus. Isegi siis on Switchi mängude toimivus suurepärane ja näitab, kui hästi mäng on kaasaskantavatele platvormidele kohanenud. Muidugi on mängijal endiselt võimalus mängida peale kontrolleri vaid kogu Switchi vastu seina pärast seda, kui ta on mitu korda vaenlase kätte surnud, kuid siis on probleemiks see, kes on kontrolli taga, mitte mäng.

Mida te sellest loendist arvate? Kas soovite rohkem selliseid näha? Jäta kommentaar.