Nintendo võiks tänavu turule tuua väiksema ja odavama Switchi

Kui esialgsed kuulujutud näitavad Switchi tugevamat versiooni ja suurema autonoomiaga, siis Jaapani veebisaidi Nikkei sõnul töötab Nintendo oma 3DS-sülearvuti asendamisel. Väljaanne ütleb, et odavam ja väiksem versioon on tootmises, kuid sellel on ka vähem funktsionaalsust.

Nintendo Everythingi tõlgitud uudistes öeldakse, et Jaapani tootja on mängutootjaid ja müügikette teavitanud, et uus mudel tuleb turule 2019. aasta jooksul. Eksperdid ütlevad, et konsooli odavamaks muutmiseks ei kasuta see enam dokkimisjaama funktsiooni, mis võimaldab Algne lüliti oli ühendatud teleriga, pannes sellega keskenduma kaasaskantavale kogemusele. Teine muudatus disainis on võimalus, et konsoolid oleksid ainult digitaalsed, st ilma kaardilugejata mängude jaoks, mis on äsja veebis alla laaditud.

Kui kuulujutud leiavad kinnitust, võib Nintendo “tappa kaks lindu ĂĽhe kiviga”. Kõigepealt kasutage kogu Switchi tähelepanu 3DS-i väärilise käsikonsooli järeltulija loomiseks. Teiselt poolt ĂĽhendab see kaks platvormi kaks ökosĂĽsteemi. See tähendab, et sama pealkiri ĂĽhildub mõlema konsooliga, tuues mängijad kokku online-matšides, selle asemel, et toota sama mängu erinevaid versioone ja säästaks seeläbi investeeringuid. See oli tegelikult Nintendo endise presidendi Satoru Iwata suurepärane nägemus, kui ta hakkas Wii U-d visandama.

Artiklis kajastatakse ka uut teenust, mis on suunatud entusiastlikele mängijatele, kes soovivad rohkem maksta, ka 2019. aastaks. Eeldatakse, et see on tellimusteenus, mida on rohkem pakkuda ning mis on lähemal Wii ja Wii U virtuaalsele konsoolile.

Uue konsooli kasutuselevõtt võib olla Nintendo üks käike Switchi müügi pidurdamiseks 2018. aasta viimases kvartalis ja eriti 3DSi kehv jõudlus, mis näib olevat viimase hingetõmbega.