Nintendo võtab inspiratsiooni Animal Crossing: New Horizonsist ja toob turule Switchi troopilise väljaande

Uus loomade ületamine: New Horizons tuleb turule 20. märtsil. Nintendo Switchi populaarse sarja esimese mängu debüüdi tähistamiseks otsustas Jaapani tootja üllatada oma kõige ustavamaid fänne. Samal stardipäeval saabub ka spetsiaalne ja piiratud koguses konsool, millel on pealkirjast inspireeritud kujundus ja isegi koodide allalaadimine loomade ületamise saaga kõige troopilisema peatüki jaoks.

Nintendo Switchi tagakĂĽljel on väike temaatiline illustratsioon, samuti rohelise, pastelsinise ja valge tooni Joy-Con juhtnupud ning värviline randmerihm. Konsoolidokk jääb samasse värvilahendusse, tähelepanu keskpunktis on Tom Nook ning Timmy ja Tommy Nookliings. Kuid see pole veel kõik: samal päeval on saadaval mängust inspireeritud kohverikomplekt ja ekraanisäästja nii originaalse Switchi versiooni kui ka Lite’i jaoks.

Väljaandes Animal Crossing: New Horizons saavad mängijad Nook Inc.-is reisides unustada igapäevaelu. Deserted Island Getaway pakett. Kõrbesaarele jõudes on neil võimalus uut elu alustada. Paradiislikes eesmärkides saavad mängijad veeta päevi maju kaunistades, proovides õnne aianduse ja kalapüügi maailmas või lihtsalt uusi sõpru hankides. Seeria uues pealkirjas on esile tõstetud eseme loomise uudsused, näiteks NookPhone.