nitoTV käivitas jailbreak neljanda põlvkonna ja 4K Apple TV koos tvOS 10.2.2

Neile, kellele meeldib oma seadet läbi muuta jailbreak, siin on hea uudis: nitoTV käivitamine roheline0blin, uus jailbreak Apple TV neljanda põlvkonna ja 4K jaoks.

Uudistest teatati Twitteris möödunud laupäeval (10/2) ja selgus, et selle juhtimiseks jailbreak, on vajalik, et seade oleks endiselt sisse lülitatud tvOS 10.2.2.

NitoTV Apple TV jailbreak

NitoTV abil on võimalik rakendusi installida või desinstallida ning Apple TV-s mõnda seadet muuta, täpselt nagu juhtus Cydias seoses iOS-iga. Selliseid paketihaldureid on tavaliselt raske leida digiboks Ma-lt, sest hoidlat pole kerge leida.

Muidugi, kui otsustate seda teha jailbreakTe juba teate, et seda tüüpi tööriist kasutab süsteemis lünki ja võib seetõttu teie seadet kahjustada.

Kui aga mõistate tagajärgi ja soovite seda teha, kasutage kindlasti mõnda muud tvOS-i versiooni. Arendajad on seda väitnud jailbreak Peagi tuleb ka TVOS 11, kuid vahepeal peate seda tegema alandada Apple TV, järgides järgmisi samme:

  1. Veebisaidil iDownloadBlog, laadige IPSW-fail alla tvOS-ist 10.2.2.
  2. Enne alustamist veenduge, et tvOS 10.2.2 on endiselt sisse logitud (digitaalselt), saate seda veebisaiti kontrollida. Muidu taastamine ebaõnnestub ja peate installima uusima püsivara versiooni.
  3. Ăśhendage Apple TV arvutiga ja avage iTunes.
  4. Hoidke all Shift klahvi (Windows) või nuppu (Mac) ja valige siis suvand "Restore Apple TV", mis kustutab kõik teie salvestatud andmed ja sätted (hiljem peate selle uuesti konfigureerima).
  5. Siis ilmub failihaldur. Avage allalaaditud TVOS 10.2.2 pĂĽsivarafail ja valige see.
  6. Enne seadme arvutist eemaldamist nõustuge taastamise hoiatusega ja oodake, kuni see lõpeb.

Õige süsteemiversiooni korral saate seda jätkata jailbreak, laadige greeng0blin ja nitoTV 4 ametlikule lehele alla.

iClarified, iDownloadBlog kaudu