Nizo rakendus võimaldab teil samal ajal videoid filmida ja redigeerida

Saate oma iPhone’iga hämmastavaid kaadreid filmida, see on kindel – vaadake lihtsalt professionaalse kvaliteediga Apple’i nutitelefoniga lĂĽhifilme ja isegi täisfotosid. Klippide muutmine nutitelefonis on seevastu veidi keerulisem: jah, meil on mõned võimalused, alates rakenduse Fotod sisseehitatud redaktoritest põhiĂĽlesannete jaoks kuni võimsate rakendusteni nagu iMovie ja Premiere Clip, kuid need on keerulised. ja võib olla takistuseks teie filmimisprotsessis.

Mis saab siis rakendusest, mis ĂĽhendab need kaks – salvestamise ja redigeerimise? See on ettepaneku esitaja Nizo.


Nizo rakenduse ikoon

Austraalia filmitegijate ja loovprofessionaalide meeskonna loodud rakendus rakendab video salvestamise ja redigeerimise suhtes terviklikku lähenemisviisi – see tähendab, et teete seda põhimõtteliselt kõik korraga minimalistlikus Ĺľestipõhises täisfunktsionaalses peidetud liideses.

Kui olete iga võtte salvestanud, on klipid saadaval ekraanil vasakul asuvas koomiksis; Redigeerimisekraanile sisenemiseks ja filmitava video ajaskaala vaatamiseks võite koomiksit puudutada. Sealt alates toimub klipi juhtimine klõpsamise ja lohistamise Ĺľesti abil koos võimalustega võtet dubleerida, vaigistada, muuta nende asukohta ajaskaalal, lisada ĂĽleminekut või heliriba ja palju muud – kõik muudatused pole hävitavad, nii et teil on võimalus oma toiming tagasi võtta ilma piir.

Nizol on ka spetsiaalsed filtrid (mida saab muidugi välja lĂĽlitada), mis simuleerivad klassikaliste Kodachrome’i filmide välimust ja võimalust pildistada 4K-ga 24 või 60 kaadrit sekundis – kui vähendate eraldusvõimet 1080p-ni, on valikud 24 või 120 kaadrit sekundis. Valge tasakaalu, ISO ja kasutatava objektiivi jaoks on olemas ka käsitsi juhtnupud (iPhone puhul, millel on sel juhul kaks).

Neile, kellel on harjumus iPhone’is filmida ja monteerida, on see tõeliselt lahe eksperiment. Nizo on saadaval App Store’is 19 R $ eest.

9to5Mac kaudu