Nokia Lumia 800 on esimene, kes sai Windows Phone 7.8 värskenduse

Nokia Lumia 800 on esimene, kes sai Windows Phone 7.8 värskenduse

Lubatud on tarkvarauuendus, mis võimaldab Nokia Lumia nutitelefonide kasutajatel, kellel on Windows Phone, uuendada oma kasutajaliidest ja mitmeid muid funktsioone laiema Windows Phone 8 keskkonna jaoks.

Nokia kinnitamata teave tagab, et tootja on hakanud pakkuma värskendust, mis toob Windows Phone 7.8 Lumia 800-sse, mis on esimene Microsofti operatsioonisüsteemiga varustatud Lumia. Varsti laiendatakse protsessi teistele mudelitele, näiteks Nokia Lumia 510, 610, 710 ja 900, edenedes mitmel viisil.

Nokia pole seda teavet ametlikult teatanud. Microsofti poolel on värskenduste eeltähtaeg 2013. See Uuenda, mille Windowsi omanikud lubasid suve alguses, kui ta teatas WP8-st, kavatseb tagada, et vanemad Windowsi telefoniga Lumia mudelid, mida ei saa otse operatsioonisüsteemi uuele versioonile üle minna, saaksid üle võtta enamiku selle versiooni funktsioonidest. . tarkvara.

Windows Phone 7.8 võimaldab kõigil, kellel on näiteks Microsofti operatsioonisüsteemi varasema versiooniga Nokia Lumia, juurdepääs uutele funktsioonidele, et muuta ekraanmosaiigi suurust, või pääseda juurde paljudele platvormi jaoks saadaval olevatele rakendustele.

Piirangud jäävad eriti mängu tasemele, kus uute tiitlite garanteeritud tugi ei pruugi olla tagatud.

TEKi ühendust võttes ei pidanud Nokia Portugal piirduma, et „Microsoft teatas sellest värskendus WP 7.8 jaoks on see saadaval alates 2013. aasta algusest võimalikult paljude seadmete jaoks ”.

„Muidugi integreerib Nokia selle värskenduse mudelisse koos WP 7.5-ga. Kuid praegu ei saa Nokia anda täiendavat teavet selle värskenduse laiema kättesaadavuse kohta, ”lisas ettevõtte ametlik allikas.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi