Nokia võitis RIM-i vastu kohtuasja ja võib BlackBerry müügi keelata

Nokia on Portugali eelistustes esikohal

Isegi viimase aasta probleemide korral on Nokia jätkuvalt nutitelefonide kaubamärk, mida eelistavad portugallased, kes eelistavad seda Samsungi, Apple’i (iPhone) või Sony Ericssoni asemel. Andmed on osa Marktesti telekommunikatsioonibaromeetrist ja viitavad 2012. aasta detsembri kärgkvartalile.

Turu-uuringufirmad näitavad, et sel perioodil teatas nutitelefoni kasutamisest 32,5% ĂĽle kĂĽmne aasta vastanutest – kellel on mobiiltelefon. 15-34-aastaste vanuserĂĽhmas tõusis see arv 50,1% -ni, Suur-Lissaboni piirkonnas kasutas seda seadet 23,2%.

marktesti raam

Kui küsiti, millist nutitelefoni kaubamärki nad kõige rohkem kasutavad, viitasid 35% Nokiale, järgnesid Samsung 26,9%, iPhone (Apple) vaid 6,8% ning Sony Ericsson (nüüd ainult Sony) ja LG ainult 5,6 ja 4,3%.

marktesti raam

Numbrid ei ühti Portugali mobiiltelefonide müügi viimaste andmetega, kus Samsung saavutas 39% -lise turuosaga esikoha, mis viib Nokia teisele kohale turul, mida toetavad kaks väga erinevat sektorit: odavad ja kallid telefonid.

Pildi nimi

Marktest tegi mobiilsideoperaatorite poolt veel ĂĽhe analĂĽĂĽsi põhjendusega, et kolme peamise operaatori abonentidel oli “positiivne sugulus erinevate mobiiltelefonibrändidega”.

Andmete kohaselt on nutitelefone omavad TMN-i kliendid rohkem seotud Sony Ericssoni ja Huawei kaubamärkidega, Vodafone’i klientidel on aga positiivsed suhted kaubamärkidega Iphone ja Blackberry. Optimuse kliendid näitavad LG-ga suuremat lähedust.

marktesti raam

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi