Nokia seadmed integreerivad juba Microsofti universumi

Tehingu vormistamine tähistab mobiilseadmete tootja jaoks olulise muudatuse 1. päeva, millest on saanud tarbetu liider mobiilsideturul, aga ka Microsofti mobiilistrateegias.

Microsofti ostust Nokia seadmete ja teenuste divisjonist teatati 2013. aasta septembris ja paljud peavad selle 5,4 miljardi euro väärtust Soome ettevõtte tegeliku hinna alla.

Muudatused hakkasid toimuma juba enne tehingu sõlmimist, järgides joont, mis oli jälgitud Windows Phone’i jaoks loodud partnerlustega, kuid millel oli siiski ĂĽsna ĂĽllatuslikke variatsioone, näiteks Nokia telefonide Mobile World Congress’i teadaanne. põhineb Androidil Nokia X, mis on Hiinas saamas hitiks.

Võimalike muudatuste kohta on avaldatud mitmeid kuulujutte, nagu näiteks võimalus, et Nokia saab Microsoft Mobile’iks, ning Stephen Elopi asemele uue tegevjuhi Rajeev Suri ametisse nimetamine. Samuti on räägitud võimalusest sulgeda mõned tootmisĂĽksused, eriti Indias asuv tehas, kus töötab 7500 töötajat.

Ametlik teave näitab siiski, et Nokia endine president Stephen Elop tegutseb Microsoft Devices Grupi asepresidendina ja töötab otse Microsofti tegevjuhi Satya Nadellaga, kes jälgib Lumia nutitelefonide ja tahvelarvutite äri, milleks on Nokia telefonid, Xboxi riistvara ja tooted. ja Perceptive Pixel lisaseade.

See integreerimine viis Nokia töötajad Microsofti universumisse enam kui 130 asukohas 50 riigis, sealhulgas mitmes tehases.

Portugalis teatas Microsoft, et „Nokia integratsioon kasutab ära kahe Portugali ettevõtte vahel eksisteerivat suurepärast partnerlust, mis põhineb turunduse ja kommunikatsiooni ühistel jõupingutustel koos ühiste toodete turule toomisega ja mille tulemuseks on liini kiire kasv. Nokia Lumia ”. Strateegiad, mille eesmärk on tugevdada ettevõtte konkurentsipositsiooni sellel turul.

Microsofti viidatud andmete kohaselt on Windows Phone kõige kiiremini kasvav ökosüsteem nutitelefonide turul. IDC 2013. aasta viimase kvartali andmed näitavad, et Windows Phone tugevdab oma positsiooni nutitelefoni operatsioonisüsteemide esikolmikus ja on juhtivate operatsioonisüsteemide seas kõige kiiremini kasvav platvorm, mille aastane tootlus on 91%.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi