Nokia tegevjuht ei sulge Androidi uksi

Nokia tegevjuht Stephen Elop andis intervjuu El PaĂ­sile ja näitas, kuidas ainult neljast sõnast koosnev lause võib olla vastuoluline ja saada meedias palju tinti. Soome mobiiltelefonide tootja juht tunnistas, et “kõik muudatused on võimalikud”, kui ajakirjanikud kĂĽsisid, kas Nokia võib Androidiga nutitelefoni turule tuua.

Ta ĂĽtles ka, et praegu on ettevõttel Windows Phone’i valikuga hea meel, mis on tuleviku suhtes optimistlik. See ei sulge siiski ukse võimalike muutuste tekkimiseks tulevikus, kontekstis, kus rõhutatakse, et nutitelefonide turu tuleviku osas on veel palju näha.

“Praeguses ökosĂĽsteemi sõjas võitleme Windows Phone’iga,” vastas Elop ajakirjanike kĂĽsimusele, kes soovisid teada, kas Nokia välistab täielikult Android-seadme turule toomise võimaluse.

“Me ei jäta arvestamata, mis saab meie tulevikus. Millist rolli suudab HTML 5, Android … HTML 5 muuta platvormiks, olgu see siis Android, Windows Phone või muu, kaotab tähtsus ainult tulevikus ”. Täna oleme Microsoftiga pĂĽhendunud ja rahul, kuid kõik muudatused on võimalikud, “lisas ta.

Samas intervjuus väitis Elop ka, et kahe ettevõtte pühendumuse tase on mõlemal pool sama, kuigi Nokia tegeleb ainult nutitelefonidega ja Microsoft peab koostööd teiste tootjatega, kes levitavad ka oma mobiilset opsüsteemi. .

Need kõik on kriitilise massi probleemid, selgitab Elop: „Windows Phone’i toimimiseks vajame HTC-d, Samsungi ja teisi tootjaid. Mida rohkem ökosĂĽsteemi investeerida, seda parem. ” Nokia tegevjuht lisas, et ettevõte oli vaikne.

“Käivitasime ainsa seadme, mis erineb Windows Phone’ist,” ĂĽtles ta. “Teistel on standardsed pakkumised ja riistvara. Meie fotograafiafunktsioonid ja tarkvara näitavad, et meil on Microsoftiga eriline suhe. ”

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi