Nokia viis ülemineku lõpule ja prantsuse tooteid hakati nimetama -

Nokia viis ĂĽlemineku lõpule ja prantsuse tooteid hakati nimetama –

Aeg on tulnud: Withings, käivitamine Täiustatud disainivahendi, lihtsate toimingute ja nutikate ideede abil maailma vallutanud Prantsuse tervise- ja heaolutoodete tootja liitub paljulubavate tootjate nimekirjaga, keda tehnoloogiahiiglased on haaranud.

Jah, jah, alates eelmise aasta aprillist oleme teadnud, et ettevõtte ostis ettevõte Nokia, kuid alles nüüd on viimane löök: soomlased on lõpuks ülemineku lõpetanud ja nüüdsest hakkavad kõik Withingsi tooted kasutama oma nimesid, tappes tõhusalt Prantsuse kaubamärgi.

Nokia koosseisus moodustavad lõpliku Withingi tooted osa ettevõtte uuest alajaotusest nimega Nokia Health. Lisaks lõpetatakse mõne seadme, näiteks kiidetud Aura unemonitori kasutamine, teised peatavad ajutiselt nende müümise kiidetud Withings Stell HR nutikella abil, et veeta mitu kuud riiulil enne uue kaubamärgiga naasmist. Koos muudatustega esitletakse ka teisi uusi tooteid; Näiteks on ettevõte teatanud uue nutikaalu Nokia Body BMI ja uue ühendatud vererõhumõõtja Nokia BPM + turuletoomisest.

Selle lisamise lõpuleviimiseks on Nokia püüdnud teha hea värskenduse Health Mate'i rakendusele (nüüd muidugi Nokia Health Mate). Rakenduse uuel versioonil on värskendatud liides ja kaheksanädalane programm, mille eesmärk on lisaks raseduse jälgimisele parandada ka mitmeid igapäevaelu aspekte, näiteks une või südame töövõime.


Withings Health Mate'i rakenduse ikoon

Hea on meeles pidada, et Apple, kes on Withingssi üks elu jooksul olnud suurpartnereid, on pärast Nokia ostmist "keelu" perioodi järel edasi müünud ​​ettevõtte tarvikuid füüsilistes poodides ja veebis (kaks ettevõtet olid sel ajal keerulises juriidilises lahingus). Nüüd Withingsi toodetega, mis kannavad karbis Soome kaubamärki, ei lõpe Ma mingil juhul lisatarvikute pakkumist, sest kõik võitlused unustamatu N-Gage tootjaga on lahendatud.

Lõpuks on vaid aeg öelda, kas müstilisel Soome ettevõttel on võimalus oma kaubamärgi all uute uute toodete esimese lainega tagasi tippu pöörduda. Pidage meeles, et MWC-s välja kuulutatud Nokia nutitelefonid said ainult nime. litsentseeritud, kuid toodetud HMD autotootjate poolt.

Muidugi on tehnoloogiaettevõtete osas tarbijate silme ette naasmine põhimõtteliselt võimatu ülesanne, kuid kui Nokia teeb Withingsi toodetega head tööd ja suudab teistes segmentides huvitavaid uudiseid tuua, võib see näha väga meeldivat tulevikku. pärast aastaid kestnud küsitavaid otsuseid edasi minna.

läbi MacRumors