NOOR: uus liikumine soovib edendada digitaalseid oskusi

“Digitaalses maailmas on meil võimalus ĂĽhe hiireklõpsu kaugusel maailma muuta,” meenutas algatuse tegevdirektor Alexandre Nilo Fonseca ettekande ajal, meenutades Ice Bucket Challenge’i, mis mobiliseeris miljoneid inimesi ELA uurimisse panustama. Kuid selleks on vaja vähendada nende inimeste arvu, kes pole kunagi internetti kasutanud, suurendada nende inimeste arvu, kes seda teevad kõrgema oskustasemega, ning aidata ka uute teenuste väljatöötamisel.

Alexandre Nilo Fonseca märkis, et „see liikumine sündis mitmekesisemate sektorite tahtete ühendamisel” ja et „see on algatus mitte kuude, vaid aastate pärast”.

See liikumine tõi kokku ettevõtted, ĂĽhendused ja Portugali riigi ning reklaamivate ĂĽksuste seas oli AMA – haldusajastamise agentuur, aga ka MEO, SAPO, Vodafone ja Banco BPI, CrĂ©dito AgrĂ­cola ja Santander Totta, samuti Microsoft ja Google, Associação DNS.PT ja EDP , teiste hulgas.

Selle üksuse 12 esindajat astusid protokolli ametlikule allkirjastamisele, mis viidi läbi Microsofti pinna arvutis, kasutades kodanikukaarti ja digitaalallkirja, nagu sellisel sammul oodata võiks.

tek allkirja muutmine “data-title =” allkirja muutmise tehnoloogia – NOOR: digitaalsete oskuste edendamiseks uus liikumine – SAPO Tek “> tek allkirja muutmisel