Noorte ohutus algab rohkemast teabest. Ka lapsevanematele ja õpetajatele
RAÄŚUNALNIK

Noorte ohutus algab rohkemast teabest. Ka lapsevanematele ja õpetajatele

18Portugalis on noorte ohutuse tagamiseks ja vanemate ning koolitajate teadlikkuse tõstmiseks probleemide ennetamise ja kõige tundlikumate probleemide lahendamise kohta palju häid haridusprojekte. SAPO TEK on kajastanud selle valdkonna erinevaid algatusi. Kuid täna toome teieni Austraalia e-ohutuse komisjoni koostatud juhendi.

Sellel veebisaidil on välja töötatud lapsevanematele ja koolitajatele mõeldud juhendid, mis on saadaval mitmes keeles alates inglise keelest itaalia, kreeka, hispaania, lihtsustatud hiina ja traditsioonilise hiina keelde. Kõik on valmis alla laadima ja on valmis selgitama kõige olulisemat, mida saab teha, et aidata noortel selle ülesande täitmisel turvaliselt püsida, luues samal ajal uusi ühendusi ja kasutades täielikult ära Interneti potentsiaali.

Küberkiusamine, veebipornograafia, alastus ja seksting on mõned käsitletud teemad ning paljud teemad võivad olla uued neile, kes pole uute suhete tavade ja veebisurvega eriti kursis, kuid kõigile teemadele lähenetakse pragmaatiliselt ja kasulikul viisil.

Millised on riskid, kuidas neid minimeerida ja mida teha, kui midagi valesti läheb, on osa sellest juhendist, mis on osa käesolevast juhendist ja mida saavad kasutada need, kes on juba keerulisemates olukordades, või vanemad ja õpetajad, kes soovivad rohkem teada saada. selle fakti kohta ennetaval viisil.