Nõrkus seab Google'i riistvara ohtu

Nõrkus seab Google'i riistvara ohtu

Viimased päevad pole Google'i kriisireguleerimismeeskonna jaoks kindlasti kerged olnud: Pixeli teine ​​põlvkond on Ameerika meedias teinud palju negatiivseid pealkirju.

Kõige laialdasemalt teatatud probleemide hulgas on seadmeekraanid, millel on häguses keskkonnas "mudane" värv ja kare tekstuur.

Verge'i foto näitab värvimuutust

Google teatas vastuseks, et võib värskenduste abil parandusi teha:

Kujundasime Pixeli ekraani loomulikuma ja täpsema värviedastuse saamiseks, kuid me teame, et mõned inimesed eelistavad erksamaid värve, seetõttu lisasime võimaluse lisada värve küllastunud ilme jaoks kuni 10%. Vaatame alati inimeste tagasisidet Pixeli kohta ja näeme tarkvarauuenduste kaudu võimalust lisada rohkem värvivalikuid.

Mõni päev hiljem veel üks pomm: üks Twitteri kasutaja teatas, et nägi oma Google Pixeli ekraanil põlemist (tuntud kui sissepõlemist).

Veelkord vastab Google, et analĂĽĂĽsib probleemi:

Pixel 2 XL ekraan on kujundatud täiustatud POLED-tehnoloogiaga, sealhulgas QHD + eraldusvõime, mitmesuguste värvide ja kõrge kontrastsuse suhtega ilusate, looduslike ja renderdavate värvide jaoks. Enne kõigi toodete turule toomist ja tootmist panime kõik tooted põhjalikele kvaliteedikatsetele. Uurime seda aruannet aktiivselt.

Olukorra halvendamiseks väidab Redditi kasutaja, et on saanud kahjustatud seadme täielikult suletud pakendis.

Lõikasin tihendi lahti, avasin karbi ja mind tervitas sinine paber, mis teatas mulle, et seadmel on „kosmeetilised kahjustused”. See on foto, mille tegin, ütles kirjanik.

Kas Google'il on kvaliteedikontrolli probleem?

Paljud Ameerika veebisaidid on nĂĽĂĽd oma lugejatele soovitanud mitte osta Pixel 2 XL või proovida valida väiksema seadme versiooni – mis seni ei sisalda negatiivseid teateid.