contador gratis Saltar al contenido

NOS demonstreerib 5G rakendust ranniku seireks

NOS demonstreerib 5G rakendust ranniku seireks

Ookeanipäeva tähistamise raames demonstreerib NOS 5G-tehnoloogia potentsiaali ranniku seires ja rannikualadel 4K 360º kõrglahutusega video edastamise kaudu.

Meeleavaldus toimus Portugali esimeses tehnoloogia vabatsoonis Matosinhoses, 5G-põhiste tehnoloogiliste lahenduste väljatöötamise ja testimise partneri CEiiA – Inseneri- ja Arenduskeskus koostöös.

Simulatsioonide eesmärk on näidata erinevust, mida uue põlvkonna mobiilside võib turva- ja päästevägede 4K 360º kõrglahutusega videoside toetamise latentsuse ja kiirusega tuua. Teisisõnu, 5G lahenduse abil saavad kõik rannikuohutuse eest vastutavad üksused suurema võime ohu või hädaolukordades ette näha, neid ennetada ja tegutseda.

Pärast 5G potentsiaali esimest demonstreerimist mais, mida rakendatakse autonoomsetele pääste- ja alarmsõidukitele, keskendub NOS tehnoloogia rakendamisele kogukondade kaitse ja turvalisuse valdkonnas, pidades silmas rannikualade seire- ja päästeteenistuste reageerimisvõimet ning autonoomiat.

tech NOS matosinhos “data-title =” tek NOS matosinhos – NOS demonstreerib 5G rakendusi ranniku seireks – SAPO Tek “> tech NOS matosinhos

Üritusel osalesid NOS-i administraator, Matosinhose linnapea Manuel Ramalho Eanes, Luísa Salgueiro ja CEiiA president José Rui Felizardo.

Manuel Ramalho Eanes leiab, et “5G-tehnoloogia esilekerkimisest saab kasu kogu ühiskond, alates ettevõtetest ja avalikest asutustest kuni kodanikeni”, lisades, et see meeleavaldus on “vaid näide tehnoloogia potentsiaalist, mis muudab linnad ülitargaks, edasiseks ohutuks ja tõhusaks ühiskonnaks. ja inimestele lähedane ”.