NOS pakub 200 MB mobiilset internetti kuus ja igavesti suvel

NOS pakub 200 MB mobiilset internetti kuus ja igavesti praegustele ja uutele klientidele, kes ostavad mobiiltelefoni või nutitelefoni, mis võimaldab juurdepääsu “suurele võrgule”. Kampaania algab täna, 17. juulil ja kehtib augusti lõpuni. Samuti peaksid huvitatud isikud tagama, et neil on praegu ettemakstud tariifid, kui juurdepääs mobiilsele internetile ei kuulu.

TeK kinnitas telekommunikatsioonioperaatoriga, et Interneti-paketi pakkumine kehtib tõesti igavesti, kui kasutaja jätkab oma järgitava tariifi kasutamist. See tähendab, et kui kasutaja SEE kui pääsete sellele kampaaniale juurde ja säilitate järgmise 50 aasta jooksul samad määrad, tagatakse selle aja jooksul 200 MB.

Samuti selgitati, et kasutaja saab selle aja jooksul oma mobiiltelefoni vahetada, säilitades ainult “kodu” määra. See tähendab, et kampaania ajal ostetud telefoni või nutitelefoni kasutajaid pole vaja säilitada, et kasutaja saaks pakkumist jätkuvalt nautida.

Selle motoga kampaania täiendavaks täiustamiseks “Sa väärid igavesti võrguga nutitelefoni”Otsustas NOS alandada mõne pakutava mobiilseadme hinda. Näiteks maksis iPhone 5GB 16GB varem 689,90 eurot ja maksab nĂĽĂĽd 549,90 eurot, Nokia Lumia 635 on 20 eurot odavam ja nĂĽĂĽd 159,90 eurot, NOS San Remo Mini aga 99,90 eurot, soodushinnaga. 20 eurot.

Samuti on olemas uhiuus oma nutitelefon NOS Luno, mis maksab 89,90 eurot.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi