Nõuande näpunäide: 7 kaamerat sobivad YouTube'is alustamiseks ideaalselt

Nõuande näpunäide: 7 kaamerat sobivad YouTube’is alustamiseks ideaalselt

Niisiis, kuna seda tĂĽĂĽpi sisu saab tõhusalt jäädvustada kodust eemal olles, aitab see, et tegemist on piisava mõõtmete ja kaaluga kaameraga. On tõsi, et maailma parimad vlogijad kasutavad pildikvaliteedi saavutamiseks kopsakaid refleksmudeleid, kuid ideaalne koht alustamiseks on valida “kaasaskantavam” mudel.

Nõuete hulgas on ka pildi eelvaate ekraan, mis peaks olema pööratav nii kaugele, et saaksime videot selfie-režiimis filmida ja pilti ekraanil korraga vaadata. See punkt on väga oluline, sest reaalajas video või isegi hilisemaks redigeerimiseks salvestamise ajal on vaja kadreerimiseks tõhusat juhendit.

Siis pildikvaliteet. Ja me räägime teravusest, heast värvide reprodutseerimisest ja kiirest fokuseerimisest, mitte pildi eraldusvõimest (võib piisata ka Full HD-st, isegi rohkem kui teie mitte-tipptasemel redigeerimisarvuti …). Ja seda kõike automaatreĹľiimis, sest sageli pole aega kaamera kõiki sätteid konfigureerida.

Kuid see ei tähenda, et see poleks veel üks oluline aspekt. Kui on kiiremaid aegu, on ka teisi, kui meil on kõik vajalikud sammud kõigi sätete määratlemiseks vastavalt soovitud registreerimisele. Hea näide on teravussügavus, kuna lisades, et udune taustiefekt on tehniline detail, mis näeb seda tüüpi video puhul hea välja.

Kas ĂĽhendus on oluline?

Teiselt poolt on ka ühenduse probleeme. Siin hakatakse tavapärast kaardi eemaldamist kaamerast piltide arvutisse edastamiseks asendama kaamera integreerimisega koduvõrkudesse ja järelikult failidele juurdepääsu kaudu sel viisil.

Selleks peab kaamera pakkuma WiFi-ühendust, mis on väga levinud kõigis kõrgeklassi seadmetes keskmisest kõrgemani. Peale traadita on Bluetooth, mis võtab sama otsustava funktsiooni: pole vaja kaugjuhtimispulti, kui meil on kaamera statiivil ja me tahame kaugjuhtimisega salvestamist alustada ja lõpetada. Lihtsalt siduge oma nutitelefon ja see seade suhtleb sel eesmärgil kaameraga. Ja ka pildistatud sisu vaatamiseks mobiilterminali ekraanil, kuna see muutub usaldusväärsemaks kui kaamera ekraanil endal, kipub see olema väiksem.

Lõpuks autonoomia, mis on punkt, mida kaamera ostmisel alati arvesse ei võeta. Alati pole lihtne ette hinnata, mitu fotot saame aku laadimise vahel teha ja uskuda, et brändi esitatud andmed pole selles valdkonnas hea strateegia. Parim on siin enne ostu otsustamist koguda kogemusi ja saada nõu kaamerat tundvatelt sõpradelt. Või heitke pilk fototehnika ĂĽlevaadetele …

Video osas muutub see tegur väga oluliseks, kuna see on energia kulutamise mõttes raskem ülesanne ja sunnib kaamerat katkestusteta mitu minutit töötama. Ei saa eitada, et see pisut kuumeneb ja on isegi kaubamärke, mis piiravad järjestikust videoaega just sel põhjusel.

Kuid piisab soovitusest: sirvige sellel lehel olevaid fotogaleriisid, kui te pole seda veel teinud, ja tutvuge funktsioonidega, mis muudavad selle kaamera suurepäraseks võimaluseks oma esimeste sammude tegemisel vloggerina. Seal on CSC-sid, täiustatud kompakte ja isegi reflekse, mis on kallimad, neile, kellel on veidi rohkem kulutada ja kes vajavad mõnda lisafunktsiooni.