Nõuanne: kuidas Brasiilias Nintendo Switchi osta

Uue Nintendo konsooli saamiseks peate maksma palju rohkem.

SEE Nintendo Switch käivitati rahvusvaheliselt sel reedel, 03.03, hinnaga 299 dollarit, ainult konsoolidega, ilma mängudeta. Hind on üsna atraktiivne, arvestades, et jutt käib lauakonsoolidest. Peale nende vaatamisväärsuste teame, et seda saab tuua igasse keskkonda ja sellel on kogu Suure N nostalgiline maagia, mis sunnib meid seda ostma.

Kuidas osta Brasiilias Nintendo Switch, kui seda siin ametlikult ei müüda? Kahjuks on ainus võimalus, mis meil on, alternatiiv. Peal Vabaturg, turustavad juba mitmed müüjad konsoole, mõned isegi platvormil suurepärase mainega ja müüdud üle 100 konsooli.

Sealt leiate Switch + mängu “The Legend of Zelda: Breath of the Wild” 2499,99 R $ kaupadega, mis varieerub vastavalt teie piirkonnale. Vaatamata kõrgele hinnale pakub see platvorm turvalisust ostmisel tänu Mercado Pago süsteemile, kus ostja vabastab müüjale makse alles toote kättesaamisel, et mitte lõksu langeda.

Ă„rge looge kuskilt ostmiseks, et ei satuks sellisesse lõksu …

Turvalise ostu tagamiseks vaadake müüja hinnangut, kas ta on Platinum või Gold müüja ja mitu müüki ta on teinud. Kui arvustused on positiivsed ja arvate, et tasub see summa Nintendo konsooli investeerida, olge õnnelikud.

Kas import on odavam?

Sellest hinnast saab unistus …

Läbi Nintendo, Teid suunatakse mõne Ameerika Ühendriikide volitatud konsoolimüüja juurde, näiteks Best Buy, Amazon ja Target, kes nüüd Brasiiliasse saadavad ja on summa reaalselt juba arvutanud koos maksudega.

Kuigi lihtne, mis on uudsus Sihtja vale illusioon madalast hinnast näitab lõpuks väärtust, mis teisendatakse otse dollarist reaalseks, nagu ülaltoodud pildil, kus lüliti maksab R $ 1018,70. Pärast ostu lõppu saabumist oli maksusumma kohutav!

Simulatsioonis teisendati paar Joy-Con juhtnuppu Neon Blue’is, mis maksis USA-s vaid 79,99 dollarit, saidil endal reaaliks, jäädes 271,60 R $hämmastav, eks? Lisame nĂĽĂĽd juhtnuppudele „Brasiilia tasud“ ja saatmise, et näha, kui palju need maksavad?

Väärtus tõuseb kontrollpaari absurdse R $ 680,30-ni. See on kontroll teie ja teise riigi jaoks, sest maksuväärtus on suurem kui toote väärtus. Kui see on aga teie jaoks hea pakkumine, tagab veebisait DHL-i vedaja kaudu teie koju toimetamise 7–11 tööpäeva jooksul koos tollimaksudega. Samuti on võimalus mitte maksta ettemakseid, kuid operaator võtab selle summa toote kohaletoimetamisel.

Konsooli pole veebisaidil veel võimalik osta, kuid müük peaks varsti välja tulema, sest seda arvestatakse juba kataloogis.

Teised võimalused on meil: peatus Paraguays, reisimine Ameerika Ühendriikidesse, sõbra küsimine, kes osaleb, või lootus, et Nintendo naaseb oma tegevusega meie riiki.

Kas soovite Nintendo Switchi kohta rohkem teada saada? Vaadake seda siit seadme ülevaated räägivad sellest.