Nõuanne. Vaadake, kuidas iOS 8 vidinaid installida ja kasutada

IOS 8 toob kaasa mitu uut funktsiooni ja üks huvitavamaid on vidinad. Aga mis need on ja kuidas neid kasutada? Selgitame kõike ja anname isegi rakenduse kohta näpunäiteid. Kontrollima!

Installisite iOS 8, kuid teie elus pole midagi muutunud: väga sarnane iOS 7-ga on kaasas mõned vead, kuid üldiselt sama asi, eks? Rohkem või vähem.

See sĂĽsteem toob palju uusi funktsioone, mis suurendavad selle kasutatavust ja muudavad meie elu lihtsamaks. Ăśks neist on Teavitamiskeskuse vidin.

Aga mis on vidin

Vidinad on tarkvara “tĂĽkid”, mis võimaldavad teil teatud toiminguid teha. Näiteks kujutage ette, et kasutate Instagrami ja soovite postitada uue foto. Teie jaoks on selge rakenduse avamine, foto tegemine ja avaldamine. Kujutage nĂĽĂĽd ette, kui saaksite sõrme alla libistada – see avas teatamiskeskuse ja seal oli nupp „Pildista Instagrami jaoks”. Sellest saab Instagrami vidin.

Ja see juhtub: rakendused lisavad vidinatele teatud põhifunktsioonid, nii et saate teha mõningaid tavalisi toiminguid, ilma et peaksite rakendust ise avama.

Kuidas kasutada

Sellele juurdepääsemiseks, nagu ma ĂĽtlesin, pange lihtsalt sõrm ekraani ĂĽlaosast ja puudutage vahekaarti “Täna”. Vaikimisi näete vidinat, mille Apple lisas: kalendri ĂĽlevaade, mis näitab, mis teil täna ja homme olemas on, kalender ja meeldetuletused.

Teise vidina kasutamiseks kerige lihtsalt vidinate loendis alla, kus näete nuppu „Muuda“. Puudutage seal ilmuvat aktiveeritavate vidinate loend ja olete valmis.

Pange tähele, et nupp “Redigeerimine” kuvamiseks peab olema lukustatud.

Ja millistel rakendustel on vidinad?

Noh, kuna iOS 8 anti just välja, pole paljud arendajad oma rakendustesse veel funktsionaalsust lisanud. Kuid mõned neist on juba ees ja ma loetlen teile vidinate jaoks parimad funktsioonidega rakendused.

Evernote iOS-i rakendus IOS-i rakendus kustutab ägedate loendi

Uudised 360 – on uudistelugeja, mis näitab teie uudistevoo viimaseid kirjeid.

News360: isikupärastatud uudised

News360: isikupärastatud uudised

Rakendused õhus – Suurepärane rakendus, kui reisite palju, näitab see vidinas teavet teie järgmise lennu kohta ja rakendusel endal on mitmeid muid funktsioone.

Rakendused õhus

Rakendused õhus

Tõlgin – Rakendus tõlgib teie lõikelauale – lõikelauale – teksti kiiresti. See tähendab, et kui teil on tõlkimist vajav tekst, siis lihtsalt valige see, kopeerige see ja pöörduge teksti tõlkimiseks vidina juurde.

Tõlkija ja sõnaraamatu rakendus

Tõlkija ja sõnaraamatu rakendus

Evernote – näitab otseteid, et kiiresti märkmeid teha, lisada fotosid, meeldetuletusi ja ĂĽlesandeloendeid.

Evernote

Evernote

PCalc – näitab kalkulaatorit. Kuigi see võtab palju ruumi, saate selle aktiveerida, kui peate kalkulaatorit palju kasutama, ja seejärel selle välja võtma.

PCalc

PCalc

Tund – Võimaldab konfigureerida ja juhtida mitut taimerit korraga, see on väga kasulik.

Kellaaja jälgimine

Kellaaja jälgimine

Puhas – See on väga lahe ĂĽlesandeloendirakendus ja vidin näitab kõige kiireloomulisemaid ĂĽksusi, mille jaoks määrasite kellaaja või määrasite tähtpäeva.

Korista kõik ära

Korista kõik ära

Wunderlist – Veel ĂĽks suurepärane rakendus, mis hoiab teid korrastatud, Wunderlist näitab vidinas ka ĂĽlesandeloendeid ja saate märkida iga ĂĽksuse ĂĽhe puudutusega valmis.

Wunderlist: ĂĽlesannete loend

Wunderlist: ĂĽlesannete loend

pcalc iOS-i rakendus

Kalender 5 – Kalendrirakendus näitab teie selle päeva kohtumisi. Hea on see, et see integreerib mitu kalendriteenust ja koondab teavet.

Kalendri lugemine 5

Kalendri lugemine 5

Ilmakanal – näitab ilmaennustuse, praeguste olude kokkuvõtet ja video otseteed koos täieliku prognoosiga.

Weather Channel: ennustus

Weather Channel: ennustus

Yahoo ilm – kui eelistate Yahoo teenuseid, näitab see ka Flickrist tehtud sobiva taustpildiga hetke ilmaolusid, millel on väga kena vaade.

Yahoo ilm

Yahoo ilm

Vaadake ka neid näpunäiteid iOS 8 jaoks:

Kas olete uuemale versioonile üle läinud iOS 8-le? Kui teil on iPhone 4S / 5 / 5S / 5C või iPhone 6, välja arvatud iPad 2 ja nii edasi (ma ei soovita iPad 2 värskendada) ja te pole veel uut süsteemi lisanud, lugege meie õpetusi ja näpunäiteid:

Lugege kindlasti ka meie artikleid iPhone 6 ja iPhone 6+ kohta: