IGRE

Nõudlus uute iPhone’ide järele peaks sel aastal stabiliseeruma

Pärast negatiivseid spekulatsioone iPhone’i mĂĽĂĽgi kohta sel aastal teatasid mitmed Apple’i mĂĽĂĽjad Bloomberg kes kavatsevad vähemalt komponente valmistada 75 miljonit seadet lähikuudel – umbes sama palju seadmeid, mida mĂĽĂĽdi 2018. aasta viimases kvartalis.

Teoreetiliselt tähendab see seda, et Apple eeldab, et nõudlus iPhone’ide järele stabiliseerub pärast seda, kui seisis silmitsi eelmise aasta lõpus alanud segadustega, mis jätkusid ka selle aasta alguses, kui mĂĽĂĽk Hiinas langes oluliselt.

Kuid erinevalt varasematest aastatest ei teata Apple nüüd maksudeklaratsioonide põhjal, kui palju seadmeid ta konkreetselt müüb, seega arvutavad analüütikud prognoosi ettevõtte tulude ja keskmise müügihinna põhjal. vidin.

Mõningaid kuulujutte kinnitades ĂĽtles Apple’i Aasia tarnija, et valmistuvad selle aasta lõpuks tootma kolme uue iPhone’i mudeli osi. Need ettevõtted saavad tootmist laiendada 80 miljonit seadet soovi korral vastavalt tarneahela ĂĽhe allikale.

Nagu on ratifitseerinud Bloomberg, see, et need ettevõtted kavatsevad osi toota selle arvu iPhone’ide jaoks, ei tähenda, et ettevõte mĂĽĂĽks nii palju seadmeid; Apple hindab neid näitajaid pärast esmast mĂĽĂĽgisaadetist alates stringid, septembrist oktoobrini (ja osa novembrist), saab tarnijate tootmise ajakavasid uuesti korraldada.

Järgmise iPhone’i kohta teatame teile, et selle aasta mudeli peamine muutus on kaamera, mis võib võita kolm objektiivi tippseadmetes ja kaks iPhone XR järeltulijast. Kõik uued seadmed peaksid eeldatavasti sisaldama ka Apple’i A13 protsessorit ja ka Taptic Engine’i uut versiooni.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH