RAČUNALNIK

Novabase alustab tegevust Mosambiigis

Kohapealses meeskonnas töötab 10 töötajat, arv eeldatavasti kahekordistub selle aasta lÔpuks, seisab ettevÔtte pressiteates, mis soovib Àra kasutada Aafrika riigi jÀrgmise viie aasta hinnangulist kasvumÀÀra, mis on IMFi kontodel 7%.

EttevĂ”tluse osas panustab Novabase kĂ”igepealt infrastruktuuri ja side pakkumisele, prioriteediks on pangandus, telekommunikatsioonioperaatorid ja riik, kavatsedes Mosambiiki kasutada oma teenuste eksportimisel teistele Aafrika turgudele – piirkonda, mis keskendub ĂŒhele peamisele panusele. rahvusvahelistumise osas.

Uued töötajad vÀrvatakse kohapeal programmi Novabase Academy kaudu. Algatus on vÔimaldanud Portugalis ettevÔttega liituda 650 noorel lÔpetajal. Kohalikult otsib Novabase kaadreid juhtimises ja inseneritöös, lisas ettevÔte.

Mosambiiki sisenemisel tegi Novabase koostööd kohaliku ettevĂ”tja Lucas Chachine’iga. Seda uut Aafrika ettevĂ”tet juhib Nelson Teodoro.

Riiklik tehnoloogiaettevĂ”te on vĂ€lja töötanud projekte enam kui 40 riigis ning lisaks Portugalile ja nĂŒĂŒd ka Mosambiigis on kontorid Saksamaal, Hispaanias, Prantsusmaal, LĂ€his-Idas ja Angolas. Rahvusvaheline Ă€ri tagab 30% ettevĂ”tte aastakĂ€ibest.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi jÀrgi

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jĂ€tkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH