Novabase tugevdas oma pĂĽhendumust finantssektorile BinĂłmio ostuga

Novabase omandas finantsvarade haldamiseks lahendusi pakkuva ettevõtte Binómio kogu kapitali, teatas Portugali tehnoloogiaettevõte pressiteates, milles ta ei maininud tehinguga seotud summat.

Novabase sõnul on investeerimine osa ettevõtte finantsteenuste sektori kasvustrateegiast. Binómio omab Portugalis valitsevat positsiooni kindlustusseltside ja pensionifondide valitsejate juures. Sellel on klient ka PALOPs, nimelt Angolas, selgitab ettevõte.

„See omandamine tugevdab meie ettevõtte spetsialiseerumisvektorit. Lisaks on see kooskõlas Novabase rahvusvahelistumisprotsessiga, kuna lisame oma pakkumisportfelli eristamisoskuse, mis on seatud suure potentsiaaliga sektorites geograafilises asukohas, kus asume. “, Ütles Novabase täitevkomitee liige ja finantsteenuste sektori eest vastutav Nuno Fúmeas meediakirjas.

Näiteks Novabase’i koliv ettevõte vastutab kinnisvara ja varahalduse moodulitega lahenduse BinfĂłlio väljatöötamise eest portfelli modelleerimise, riskide mõõtmise, riskide hindamise, tulemuslikkuse hindamise ja portfelli optimeerimise eest.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi