Novembri PS Plusil on Nioh ja Outlast 2

Novembris saate PS Plus mängus kogeda samurai seiklust või küla terrorit

Mängud saadaval veebisaidil November PS Plus klientidele eksklusiivseid teenuseid Sony selgus möödunud kolmapäeval (30). Arvestades, et alates märtsist Sony ei tee pealkirju enam kasutajatele kättesaadavaks Playstation 3 ja PS Vita, keskenduge lihtsalt pealkirjale Playstation 4.

Samurai rada

Esimene mäng, mis on tellijatele saadaval PS Plus November on pealkiri, mis võtab inspiratsiooni mängu loodud mängust alates Tarkvarast (Nagu Vere kaudu leviv ja sarjad Tume hing) ja pane mängija osava ja surmava samurai kingadesse: Nioh.

Sisse Nioh Peate ette valmistama oma mõõga, et silmitsi olla paljude takistustega ja võita vaenlane. Intensiivne võitlus ootab teid feodaalse Jaapani perioodil kodusõjas laastatud tohutul territooriumil asetatud RPG igas nurgas.

Kas olete valmis kasutama oma katanat ja võtma koletisi Niohis, PS Plus Novemrbos?

Kas olete valmis kasutama oma katanat ja võtma koletisi Niohis, PS Plus Novemrbos?

Igas lahingus võidukaks saamiseks peate olema kannatlik, avastama, millised on iga vaenlase tugevused (olgu need siis inimlikud või deemonlikud) ja teadma, kuidas rünnata nende nõrkusi õigel ajal. Lisaks peate teadma, kuidas veedate oma oskuste punkte õigel viisil, et tasakaalustada oma tugevusi ja saada parimaks ja surmavaimaks samuraiiks, mida Jaapan on kunagi tundnud!

Tuleb arvestada, et iga kaotus, olgu see nii masendav kui see ka ei tundu, on veel üks samm pikal teel võidule. Ärge arvake, et lihtsalt oma vaenlase viha investeerimine toimib võiduka strateegiana. Nioh premeeri mängijaid, kes oskavad iga oma käiku kokku lugeda. Iga lahing on ainulaadne ja iga vastasseis nõuab teie ülimat oskust ja teravust, nii et terake oma mõõk ja minge kartmatult vastasseisu!

Terror halvimal juhul

See teine ​​pealkiri PS Plus Novembrikuu pakkumine on tänapäeval õudusžanris üks parimaid iseseisvaid mänge: Pikem kui 2. Valmistage oma süda ette (ja ärge mängige seda mängu pimedas või kõrvaklappidega), sest hirm ja üllatus on selles mängus väga levinud ja see õuduseseiklus pole mõeldud nõrganärvilistele ega kõhule.

Seriaali esimesest pealkirjast täiesti sõltumatu süžeega aastal Pikem kui 2 Sa oled Blake Langermann, operaator, kes töötab koos oma naise Lynniga. Mõlemad on uurivad ajakirjanikud, kes on alati valmis riskima ja süvenema, et leida lugusid, mida keegi teine ​​uurima ei hakka. Probleem on selles, kui üks teie “ajakirjanduslik kühvel” muutub nii ohtlikuks, et võib teie elu võtta.

Ainult teie kaamera öine nägemine aitab teil ööhirmu üle elada

Ainult teie kaamera öine nägemine aitab teil ööhirmu üle elada

Mängus peate jälgima vihjeid, mis pärinevad rase naise salapärasest mõrvast. Suur erinevus sellest sarjast Väljapoole on see, et tegevus toimub peaaegu täielikult pimedas ja teie kaasaskantavas kaameras on öine nägemine ainult selleks, et näha ümbritsevaid ohte. Nii et peale vaenlaste eest põgenemise peate säästma palju akut.

Paari uurimine viib nad Arizona kõrbe keskele, hulluse ja surma poolt laastatud küla keskele, hullemasse kohta kui põrgu sügavaim auk. Püsige rahulikult ja olge alati teadlik sellest, mis on teie ees ja taga ning kes teab, leiate selle teekonna lõpuni vastused ja teid ei aeta täielikku hullumeelsusesse.

PS Plus novembri nautimine

Pidage meeles, et nĂĽĂĽd on eksklusiivse teenuse kasutajad Mängukeskus on mälumaht 100 GB – annab teile rohkem ruumi kõigi mängude ja failide salvestamiseks oma arvutist PS4! Pilvemälu abil saate oma mängu edenemise ja profiili sĂĽsteemi salvestada PS4ja seejärel jätkake teise sĂĽsteemiga ilma midagi kaotamata.

Kahjuks praeguseks Sony ei kavatse klientidele pakutavate tasuta mängude loendisse lisada PS Plus. Paljud mängijad on kaebanud teenuse eest võetava summa (umbes ühe aasta liitumistasu) üle R $ 150.00) ja alates aastast pakutavate väärtpaberite vähenenud arvu PS3 ja PS Vita hüvedega hõlmatud konsoolide loetelu.

Juuli PS PlusPS Plusi tellijaks olemine annab lisaks tasuta mängimisele palju eeliseid

Sellest hoolimata PS Plus ikka on vaja mõned mängud mängida mitmikmäng peal PS4 ja kliendid saavad alati loota eksklusiivsetele allahindlustele, kui pakkumisi on üks nädal PS pood, nii et püsige lainel!

Kõik eespool loetletud mängud on saadaval lae alla alates 5. november. Lõpuks, neile, kes pole oktoobri tasuta mänge lunastanud, on hoiatus seda teha, kuni aega on veel (kuni selle päevani) 4. november!). Vaadake mängu ametlikku teadet:

Kas teile meeldivad oktoobrimängud? Jätke see kommentaaridesse, kui olete mõnda neist pealkirjadest mänginud.

Allikas: PS Plus