contador gratis Skip to content

Nreal Glasses paneb Androidi rakenduse teie elutoa keskele

Nreal Glasses paneb Androidi rakenduse teie elutoa keskele

Nreali uued virtuaalsed prillid kasutavad liitreaalsust, et kajastada soovitud rakendust, ükskõik kus te ka poleks

Kujutage ette uurima läbi sööda Instagram teie maja seinte suurus? A Nreal, 2017. aastal asutatud Hiina ettevõte, teeb seda a virtuaalreaalsuse prillid muide, mis on kergem kui see, mida konkurendid on aastaid üritanud toota.

Vaatlusalune toode Nreal Valgus, mis on kergem ainult seetõttu, et töötlemine toimub välisel seadmel, näiteks a turustatud sülearvutid neid või tarbijatele mõeldud mobiiltelefone. Liides Nebulae aitavad muuta ümbritsevat kogemust mugavamaks, toetades nende arvates "teie lemmikrakendust". Altpoolt leiate muid prillide funktsioone, mis nutitelefoni ekraani taasavastavad.

Kuidas see töötab

Prillid, mis on ühendatud läbi a USB-C vasakus ribas ja tasuta rakenduse kõrval saab Android puuteplaat mis avab rakendusi nagu Netflix, YouTube ja Spotify. Rakendusi saate virtuaalses keskkonnas avada ja ümber korraldada, isegi kui need asuvad väljaspool teie vaatevälja, võimalusega paljusid korraga avada. Niisiis, kui paned oma seadme puhkeolekusse tagasi, siis mäletab süsteem seda, kuidas te udukogu parandasite.

CES 2020 tõeline demo(Avalikustamine)

Keskkonna äratundmiseks, h kaks kaamerat SLAM (akronüüm tõlgitud kui "Lokaliseerimine ja samaaegne kaardistamine") iga objektiivi nurkades. Seal on isegi RGB-kaamera reaalajas pildistamiseks, jah, justkui teie pilgud teeksid ekraanipilt. IPhone'i omanike või nende jaoks, kes valivad kaasaskantava arvuti Nreal, jääb üle vaadata, kuidas seade töötab, sest CES-i demo toimub ainult Androidis.

Isegi kui jalutate oma näole kleebitud 6-tollise Androidi abil, on Nreal muljetavaldav: ainult 1080p eraldusvõime iga silma jaoks ja tunnete, et vaatate kuni telerit 200 tolli. Ja seal on integreeritud helisüsteem, kuna kõlarid pakuvad "360 helisid", mis on seda tüüpi liitreaalsuse seadmetes tavaline.

Nreal mängijatele?

CES 2020 tõeline demoAR Zombie Bomber Demo, ilma Nrealita (Divulgao)

CES-i meeleavaldusel selgusid kolm tiitlit, sealhulgas Zombi pommitaja AR (zombipommitajad), Kuninglik nuga (mõõk põhineb vaenlase lainetel) ja Arkaadvõitlus (sidescroller arkaadistiil). Diagonaalne 52 vaatepunkt aitab mängijaid sukeldada, isegi kui selle seadme peamine rõhk pole see.

Veel üks eelis on hübriidsete "Switch type" lülitite (nt Black Shark) saamine umbes R $ 360 eest, et meelelahutada mängijaid, kes vajavad juhtkangid ja füüsilisi nuppe. Finišiseadmed on samuti ühilduvad, nii et kui olete mängude ja mängukontrollidega tuttav virtuaalne reaalsus, samm R.A. ei saa nii suur olema.

Mõelge seadme töökindlusele minimalistlik, on meil väga selged plussid ja miinused: see on väga kerge (kaalub 88 g) ega tee kasutajaid väsinuks, kuid see on suur takistus neile, kellel on nägemisprobleeme ja kes juba kannavad prille. Igat tüüpi retseptiklaaside kohta pole spetsifikatsioone, kuid CES-is endal on läätsede täielik korpus, mille saab seadme esiküljele käsitsi kinnitada.

Nreal CES 2020 objektiivObjektiivi korpus kinnitatakse Nrealile (reprodutseerimine: YouTube / uploadvr)

3D-keskkonna segu plokkidest, mis kuvab 2D-pilte, millest saab lameekraanirakendus, loob virtuaalse ökosüsteemi, mis sarnaneb HoloLens 2näiteks. Tähelepanu keskpunkt, mis viis Nreal Microsofti prillidele lähemale silmade jälgimine (silma jälgimine) alates 7invensun, mis kasutab füüsilist kontrolli ja põhineb täielikult nägemisel. Viimane tipphetk saabub nende sõnul "tulevikus".

Teine utiliit on rakendus sisseoste tegema, mis kuvab 360-vormingus vaatamiseks täismõõtmetes mudeli koos hinnaõigustega. Tehnoloogia sarnaneb tänapäeval nähtavate mudelitega endiselt paremini 3D-kunst mitte "päris kaubad", nii et loodaksite sel hetkel paremini näost näkku ostudele.

AR ShoppingLiitreaalsuse ostmine peab toimima koos sellega, mis meil juba turul on (Reproduktsioon: Augment)

Täiendatud reaalsusest rääkides on oluline tähelepanek asjaolu, et tehnoloogia ise ikka roomates, nii Nrealis kui ka Hololensi duellis. Näiteks Nreali vaateväli on endiselt pool sellest, mida liitreaalsus pakub, ainult väike osa tema visioonist. seda Oculuse praod ja HTC Vive on sama eraldusvõimega (1080 1200 silma kohta), kuid sellel on 110-kraadine vaatenurk. See on veelgi muljetavaldavam, kui eeldada, et meie vaade hõlmab kahekordista seda.

Lõpuks väidab Nreal, et toode töötab Androidi ja protsessoriga Snapdragon 855. See tähendab, et sellised seadmed nagu Galaxy S10, Google Pixel 4 või OnePlus 7. Prillid on alates novembrist eelmüügis koos arendaja komplektiga ettevõtte veebisaidil 1199 USA dollari eest (või umbes R 4800 dollarit otsese muundamise teel). Ainult klaasid on umbes 500 dollarit (2000 tuhat), mida müüakse selle aasta märtsist juunini.

Ja sina, kas sa arvad, et investeering on väärtuslik või pigem ootad R.A prillide tulevikku.