Nubank, Banco Inter ja teised: seitse krediitkaarti ilma aastatasuta Tootlikkus

Nubank, Banco Inter ja teised: seitse krediitkaarti ilma aastatasuta Tootlikkus

Ilma aastamaksuta krediitkaardid pole turul enam uued. Digitaalpankade nagu Nubank saabumisega on moodused muutunud populaarseks ja jõudnud isegi mitmesse traditsioonilisse panka. Agentuuri lubatud eeliste hulgas on lisaks võimalusele nõuda kaarte Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks kaartide taotlemise kaudu vähem bürokraatiat, maksuvabastusi ja kodust lahkumata toiminguid.

LUGEGE: Nubank tegi Orkutist värskenduse ja tegi viiruse

Lisaks populaarsele "roxinho" pakkuvale Nubankile pakuvad krediidikaarte ilma aastatasudeta ka muud asutused Banco Inter, Neon, Digio ja paljud teised. Vaadake allpool olevat seitsme valiku loendit ja saate teada, millised on krediitkaartide ilma aastatasudeta tellimise eelised, kulud ja viisid.

Nubank pakub krediitkaarte Nubank pakub krediitkaarte

Nubank pakub "lillaid" krediitkaarte ilma aastatasudeta Foto: Divulgao / Nubank

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Nubankil on krediitkaart, millel pole aastatasusid ja mis pakub muid soodustusi, näiteks võimalust tellida kaupu mobiiltelefoni teel ja järelmaksu järelmaksu osas. Rakendust on võimalik kasutada ka limiitide suurendamise või vähendamise taotlemiseks ning kaardi lukustamiseks või avamiseks. Rahvusvaheline "Roxinho" ja selle MasterCardi bänner käsitlevad Nubanki kaartide valmistamist. A fintech see pakub ka virtuaalset krediitkaarti.

Nubank Rewards lojaalsusprogramm on valikuline ja selle kuutasu on 19 dollarit ehk 190 dollarit aastas. Sellega saavad kaartide tegelikud kulud punktideks, mida saab kasutada restoranide ja programmipartnerite, näiteks Netflixi, Uberi ja lennupiletite kulutuste vähendamiseks. Näiteks 10 000 punkti abil on võimalik NUBank-kaardilt 100 dollarit "kustutada".

Seoses kuludega võtab Nubank järelmaksu intressi alates 0,99% kuni 13,75% kuus. Viivituste korral võetakse intressi + viivist 1% kuus ja trahvi 2%. Pöördlaenu intressimäärad varieeruvad vahemikus 2,75% kuni 14% kuus.

Nubank pakkus Nubank pakkus

Nubank pakub "Roxinho", null annuiteetkaarti Foto: Divulgao / Nubank

Banco Interil on kuld-, plaatina- ja must krediitkaardid, kaks viimast antakse neile, kes investeerivad rakendusse alates 50 tuhandest. Lisaks teiste digitaalpankade traditsioonilistele eelistele, nagu krediitkaartide tegemine Interneti kaudu ja avalduste jälgimine rakenduste kaudu, on Interil fikseeritud krediidiintress 7,7% kuus.

Rahvusvaheliste ostude puhul peetakse Inter-krediitkaartidelt võetavaid tasusid ka turul üheks madalaimaks, nimelt: Dlar PTAX + 1%. Puuduseks mõne digitaalse pangakaardiga võrreldes on see, et kaardilimiitide suurenemise määrab pank pärast asutuses kliendisuhete analüüsimist.

Inter pakub ka MasterCardi krediitkaarti ja seetõttu on klientidel õigus liituda programmiga Surpreenda MasterCard. Eeliste hulgas on partnerkauplustes "Osta üks ja võta kaks".

Inter võimaldab teil Interneti kaudu krediitkaarte teha; MasterCardi pakutav bänner Foto: Anna Kellen Bull / TechTudoInter võimaldab teil Interneti kaudu krediitkaarte teha; MasterCardi pakutav bänner Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Inter võimaldab teil Interneti kaudu krediitkaarte teha; MasterCardi pakutav bänner Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Neon võimaldab teil ka krediitkaarte veebis taotleda. Selleks on vaja rakenduse kaudu konto avada ja esimene tehing teha. See asutus ei võta väljastamise eest tasu ja pakub oma kasutajatele virtuaalset krediitkaarti, eriti veebiostude jaoks.

Krediidi intressimäär on 9,9% kuus, samal ajal kui osamakse arvel on 8,9% kuus. 2-protsendilise trahvi hilinemine kuus + 1% viivised kuus. Neoon on võimalus Visa krediitkaartide tegemiseks, mis on ka rahvusvahelised ja mida saab kasutada välismaal ostmiseks.

Neon võimaldab teil taotleda Visa krediitkaardifotosid: Divulgao / NeonNeon võimaldab teil taotleda Visa krediitkaardifotosid: Divulgao / Neon

Neon võimaldab teil taotleda Visa krediitkaardifotosid: Divulgao / Neon

Järgmised üheaastased krediitkaardid on klientidele saadaval praegusel "Na Band" kontol. Lisaks digipankade põhilistele eelistele, nagu näiteks rakenduste kaudu kaartide opereerimine, pakub Next klientidele "kohtlemist" sõltuvalt kuutasust, võimalik on saada soodustusi ka partnerfirmades nagu Uber, McDonald's ja Xbox.

Arvete hilinenud maksmise korral võetakse tasumata jäägilt 2% trahv + jooksv summa 9,9% kuus + IOF. Viisareklaamid on ka rahvusvaheline krediitkaart.

Järgmine Bradesco digipank Foto: Divulgao / NextJärgmine Bradesco digipank Foto: Divulgao / Next

Järgmine Bradesco digipank Foto: Divulgao / Next

Pärast registreerimise kinnitamist jõuab Digio digitaalne krediitkaart kliendi koju viie kuni 12 tööpäeva jooksul. Ka Visa lipu puhul on kaartide määr vahemikus 3,99% kuni 10,99% kuus. Järelmaksu suurus on 8,9%, viivis 10,99% ja trahv 2%, alati kuus. Arveid on võimalik jagada kuni 12 korda ja rakendusel pole võimalust pangakontot luua.

Rahvusvahelise tehingutasu: Dlar PTAX + 4%. Kaardilimiidid suurenevad, kui kliendid teevad tehinguid, ostavad ja maksavad. Digio rakendus pakub kasutajatele mitmeid kasulikke funktsioone, näiteks arvete aegumise meeldetuletusi ja mobiiltelefoni täitmist.

Banco Digio pakub krediitkaarte ilma aastatasudeta Foto: Divulgao / DigioBanco Digio pakub krediitkaarte ilma aastatasudeta Foto: Divulgao / Digio

Banco Digio pakub krediitkaarte ilma aastatasudeta Foto: Divulgao / Digio

Nagu teisteski digipankades, viib rakenduse Credicard Zero toimingud läbi. Arved saadetakse e-postiga ja maksed tehakse pangaülekandega. Krediitkaardid pakuvad soodustusi ka sellistes partnerites nagu Cabify, Netshoes, Decolar.com, Luiza Magazine, Rappi ja paljudes teistes.

Lisaks neile eelistele osalevad need, kellel on Credicard Zero, programmis Surpreenda MasterCard, sealhulgas kampaanias "Osta üks ja võta kaks". Arve osamakse määr on kuni 13,5% kuus ja jooksva laenu intress kuni 13,9% kuus.

Credicard Zero rakendus võimaldab teil veebipõhiste ostude jaoks luua ka virtuaalseid kaarte. See kaart aegub 48 tunni pärast ja seda saab kasutada ainult ühe tehingu jaoks, mis vähendab riski sattuda virtuaalsetesse pettustesse.

Credicard Zero on ilma rahvusvaheliste tasudeta krediitkaart Foto: Divulgao / ItaCredicard Zero on ilma rahvusvaheliste tasudeta krediitkaart Foto: Divulgao / Ita

Credicard Zero on ilma rahvusvaheliste tasudeta krediitkaart Foto: Divulgao / Ita

Krediitkaart meu_BMG on samuti rahvusvaheline ja sellel on MasterCardi ribareklaam. Selle tulemusel on klientidel õigus osaleda üllatuste Mastercardi programmis partneripoes kampaaniaga "Osta üks ja võta kaks". Meu_BMG intressimäär varieerub vastavalt kokkuleppele, vahemikus 3% kuni 5%.

Selle teenuse eripäraks on võimalus teha erinevate pankade vahel ülekandeid ja tasuta välja võtta Banco24Horase kassast. See rakendus võimaldab lisaks kontoomanike abistamisele Duda virtuaalse abilise kaudu pakkuda ka muid toiminguid nagu laenud ja investeeringud.

Hea digitaalne BMG-kaart? Operatsioon Meu_BMG viiakse läbi fotorakenduse kaudu: Marcela Franco / TechTudoHea digitaalne BMG-kaart? Operatsioon Meu_BMG viiakse läbi fotorakenduse kaudu: Marcela Franco / TechTudo

Hea digitaalne BMG-kaart? Operatsioon Meu_BMG viiakse läbi fotorakenduse kaudu: Marcela Franco / TechTudo

Milline on parim annuiteedikaardiga krediitkaart igavesti? Esitage TechTudo foorumis kĂĽsimusi.

Kuidas tasuda oma reisi eest Uberis sularahas

Kuidas tasuda oma reisi eest Uberis sularahas