Nubank kuulutab rakenduse kaudu välja isiklikud laenud; tea, kuidas see töötab

Nubank teatas neljapäeval (7), et alustab isikliku laenuteenuse pakkumist. Digipanga andmetel saavad huvitatud kliendid kogu värbamise ja haldamise teha lihtsalt ja läbipaistvalt mobiilirakenduse kaudu, mis on saadaval Androidile ja iPhone’ile (iOS).

Ettevõte lubab kõrvaldada laenude andmisel levinud probleemid, nagu segased simulatsioonid, varjatud tasud, osamaksete kallimaks muutmine ja intressimäärade läbipaistmatuse puudumine. Testimisfaasis olev funktsioon vabastatakse järk-järgult alates 11. veebruarist.

Nubank teatas Brasiilias deebetkaardist; tea, kuidas see töötab

1/2 Nubank käivitab isikliku laenuteenuse – Foto: Avalikustamine / Nubank

Nubank käivitab isikliku laenuteenuse – Foto: Disclosure / Nubank

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Juurdepääsuga kasutajad näevad uudiseid rakenduse uues jaotises. Enne otsustamist saavad tarbijad teha nii palju simulatsioone, kui nad soovivad. Selleks sisestage lihtsalt kohapeal vajalik summa ja osamaksete summa, mida soovite näha, kogu vajaliku teabe: intressid, maksekuupäev, kogusumma ja igakuine summa, mille maksate. Kui laen on võetud, läheb see raha kohe ettevõtte tasuta digitaalkontole NuConta.

Kõigil on eelnevalt kokku lepitud lagi ja intressimäärad varieeruvad ka vastavalt kliendiprofiilidele, kuid Nubank ütles, et nad üritavad hoida intressimäärasid turu keskmisest madalamal. Hinnad võivad muutuda ka järelmaksu suurusest.

2/2 Kasutaja saab enne laenu võtmist simuleerida ja näha kõiki ĂĽksikasju – Foto: Disclosure / Nubank

Kasutaja saab enne laenu võtmist simuleerida ja näha kõiki ĂĽksikasju – Foto: Avalikustamine / Nubank

Kliendid saavad hakata maksma osade kaupa kuni 90 päeva ja neil on võla tasumiseks kuni 24 kuud. Sel perioodil saate rakenduses jälgida kõike – sealhulgas teada, kui palju olete maksnud ja kui palju on veel jäänud. Lisaks on võimalik järelmakse ja saada soodushinda. Maksed tehakse NuContas automaatse deebetiga, kuid ainult juhul, kui summa on sissenõudmise päeval saadaval – vastasel juhul saadetakse meeldetuletus koos teabega viiviste kohta.

Kuidas konsulteerida Serasas CPF-iga;  tasuta rakendus töötab mobiilis

Kuidas konsulteerida Serasas CPF-iga; tasuta rakendus töötab mobiilis