Nubank maksab karantiini kuuluvate klientide abistamiseks iFoodile ja Zenklubile Digitaalne pink

Nubank maksab karantiini kuuluvate klientide abistamiseks iFoodile ja Zenklubile Digitaalne pink

Nubank teatas teisipäeval (24), et pakub klientidele Covid-19 pandeemiaperioodil arstiabi, veebipõhist psühholoogilist tuge ja saatmisteenuseid. Virtuaalne pank kasutab oma kogutud 20 miljoni dollarist "fondi", vähendades kulusid ja turustades oma aktsiate katmist. Rahalisi vahendeid kasutatakse meditsiiniliseks ja psühholoogiliseks teleorienteerumiseks, supermarketite ja apteekide veoks ning muuks. Selle algatuse partnerlussuhted on Srio-Libans Hospital, iFood, Rappi, Zenklub ja Zee.now. Need sammud on klientidele juba avaldatud.

LUGEGE: Nubank pakub näpunäiteid kaardipettuste vältimiseks; vaata seda

Nubank pakub klientidele karantiini ajal abi koronaviiruse ennetamiseks. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudoNubank pakub klientidele karantiini ajal abi koronaviiruse ennetamiseks. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Nubank pakub klientidele karantiini ajal abi koronaviiruse ennetamiseks. Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Nubanki eeliste kasutamiseks uue koroonaviiruse pandeemia vastu võitlemiseks peavad kontoomanikud meiega ühendust võtma telefoni, vestluse ja e-posti teel. Ettevõte püüab mõista iga konkreetset olukorda ja analüüsida, kuidas see saaks kliente aidata. Laevafirma puhul saab Nubank pakkuda krediiti kontoomanikele, kellel on Covid-19-ga raskusi ja kes vajavad toidu ja muude asjade kohaletoimetamist. Ostu- ja saatmiskulud kannab fintech.

Meditsiinilise ja psühholoogilise toe kasutamiseks peavad ettevõtted pakkuma pärast meeskonna olukorra analüüsimist kuponge, et kliendid saaksid tasuta veebikonsultatsioone planeerida otse partnerplatvormidel, näiteks Zenklubis.

Meeskond töötab endiselt paindlikumate võimalustega laos, mille hulka võivad kuuluda intressimäärade alandamine ja arvete edasilükkamine. Kuid ettevõte analüüsib enne otsuse tegemist teenusliinide (telefon, vestlus või e-post) kaudu iga juhtumit.

Ka muud rakendused on astunud samme kasutajate toetamiseks pandeemia ajal. Näiteks on Uber andnud rahalist abi autojuhtidele ja saatmispartneritele, kellel diagnoositi koroonaviirus või mille karantiini paigutasid rahvatervise ametnikud või litsentseeritud arstid. Ettevõtte saatmisrakendus Uber Eats on võitnud mittefüüsilised saatmisvõimalused ja müügi stimuleerimiseks eemaldanud väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete saatmiskulud.

Rappi võttis saatmise vastu ilma füüsilise kontaktita. IFoodi rivaalid võtsid samad turvameetmed ja eraldasid Brasiilias Covid-19-ga kulleritele ka miljoni dollari suuruse summa. Juba 99-aastased maksavad lisaks juhtide ja kullerite abistamiseks raha eraldamisele iga nädal partnerrestoranidele ettevõtete abistamiseks.

Kuidas saate Nubankilt kutse? Esitage TechTudo foorumis kĂĽsimusi.

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?