contador gratis Skip to content

Nubank peidab nalju rakenduste värskendamisel ja arvamuste jagamisel Tootlikkus

Kas tasukaarti pole? Ootenimekirjad võivad teie CPF-i kahjustada Allalaadimised |

Nubank teatas täna esmaspäeval (9) iPhone'i (iOS) uusima rakenduse värskenduse uudistest ĂĽsna ebaharilikul viisil. Kasutades nn migux-i – keelt, mis oli Orkuti ajastul teismeliste seas väga populaarne, selgitasid digipangad, et nad on parandanud hulga vigu ja parandanud navigeerimist väiksemate muudatuste abil. Apple'i poes rakenduse kirjelduses peidetud nali muutus sotsiaalmeedias viiruslikuks, kuid jagas arvamusi: ĂĽhelt poolt leidsid kasutajad naljadest armu; teiselt poolt need, kes kritiseerivad "ideede puudumist" fintech.

LOE: Selle aasta parim elektroonika: vaadake 2019. aasta TechTudo auhinna võitjaid

Suur- ja väiketähtede, duplikaatmärkide ja laste kõnesimulatsioonide vahel vahetades teatas Nubank rakenduse versioonis 7.1.33 tehtud muudatustest. "MILLISED ON AKUUALIZIAU TEGEVUSED SEE KOHTA PEKUIDIDEGA? /?! 11", kirjutab pank App Store'is avaldatud väljaande märkustes, viidates fraasile, mis avab Orkutis palju tunnistusi. Lisades TechTudo, Väidab Nubank, et ta toetab keelelist mitmekesisust, et rääkida erinevatest hõimudest pärit inimestega, ning et ta üritab otsustada "reformi teatavaks tegemise ametlike standardite abil" (vaata kogu kohta loo lõpus).

Nubank teatas ebaharilikust vabastamisteatest. Foto: Felipe Vinha / TechTudoNubank teatas ebaharilikust vabastamisteatest. Foto: Felipe Vinha / TechTudo

Nubank teatas ebaharilikust vabastamisteatest. Foto: Felipe Vinha / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

See nali tekitas Twitteri kasutajate seas poleemikat. Kuigi mõned kiitsid panga head huumorit, uskusid teised, et Nubank "ületas piiri". Kasutaja @iltoisaway kirjutas vastuseks avaldusele meili ja kritiseeris laste keelevalikut.

"Olen isiklikult solvunud selle lugemise üle, sest tundub, et need vähendavad minu intelligentsust," ütles ta. "Muidugi tahate olla kaasav ja noor, kuid olla FaLaar IgUaUu-s selline ReTarDaD-i noor, aga mitteametlikku keelt austada ja kasutada", ütles Ilton ja lisas, et piirkond vabastage märkmed Naljaruumi pole ja see peab olema selge ja informatiivne.

Samuti mõistis ta hukka panga lähenemise, sest tekstikahjustus tõi inimestele, kes tuginesid juurdepääsetavuse funktsioonidele. Nagu kirjutatud, võib kirjeldus põhjustada vigu ekraanilugejates, mida kasutavad näiteks pimedad inimesed. "Kuidas pime inimene saab seda lugeda? Kas ta on düsleksiline või autistlik? Kas need inimesed ei sobi" lilla "kaardi kasutamiseks?" Küsige Iltonilt, kes on UX-i disainer.

Nubanki ametlik positsioon

"Üks Nubanki väärtusi on mitmekesisuse soodustamine. Seetõttu üritame oma klientidega erinevates kokkupuutepunktides oma keelt alati rahulikus ja kerges toonis muuta, et rääkida erinevate hõimudega. Sel juhul näeme rakenduse värskendussõnumit veel ühe võimalusena lisaks teiste reklaamimisele selle väärtuse levitamiseks: status quo vaidlustamine, värskenduste edastamise ametlike standardite rikkumine."

Veel pangamänge

Ehkki 7.1.33 värskendus on pälvinud eriti kasutajate tähelepanu, on mängud ja näpunäited sisse lülitatud vabastage märkmed (osad koos teatistega paranduste ja rakendusvigade kohta) korrake vastavalt punktile uuendamine App Store'is. "See on sk8, pogobol, futporrada ja nii edasi," seisis novembri rakenduse värskenduses.

Nubanki eelmise värskenduse väljavõtete märkused Foto: Reproduo / TechTudoNubanki eelmise värskenduse väljavõtete märkused Foto: Reproduo / TechTudo

Nubanki eelmise värskenduse väljavõtete märkused Foto: Reproduo / TechTudo

See on esimene kord, kui Nubank on oma suhtlusstrateegiasse nalja ja nalja pannud. Sel kuul näiteks fintech käivitas kampaania "Ted Lover", et mõnitada traditsiooniliste pankade teostatud ülekandetasusid. 3. – 11. Detsembrini müüs Nubank Ted-mängukarusid 19,05 USA dollari eest, mis on suuremate pankade seas üks kõrgemaid tasusid, mida elektrooniline ülekanne on saadaval (TED).

Kas Apple Pay aktsepteerib Nubanki? Esitage TechTudo foorumis kĂĽsimusi.

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?