contador gratis Skip to content

Nubank: vaadake rakenduses kuut „keelatud” asja | Tootlikkus

Nubank: kuidas deebetfunktsiooni aktiveerida | Digitaalne pink

Nubank on Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks mõeldud rakendustega digitaalne pank, mille ettepanekud muudavad klientide elu lihtsamaks. Ilma rolli või füüsilise kehata, para fintech see pakub Interneti-pangandusteenuseid ja väldib bürokraatiat, kuid see ei tähenda, et institutsioonil poleks olulisi reegleid.

Pangaklientidel on mitmed keelatud või mittesoovitavad hoiakud, millest mõnda teavitab liitumise ajal pakutud leping. seda TechTudo koostage Nubankis kuue keelatud asja nimekiri, mis sisaldab mitut käitumist, mida kasutajad peavad alati vältima.

Pank annab uuesti välja pettuseohuga Nubanki kaardi

Vaadake loetelu kuue „keelatud” hoiakuga Nubankist. Foto: Divulgao / NubankVaadake loetelu kuue „keelatud” hoiakuga Nubankist. Foto: Divulgao / Nubank

Vaadake loetelu kuue „keelatud” hoiakuga Nubankist. Foto: Divulgao / Nubank

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Makske arveid virtuaalse rahakotiga

Mõned inimesed proovivad oma Nubanki krediitkaartide eest arveid maksta välise virtuaalse rahakoti abil, kasutades ise roxinho, mis põhjustab praktikas tasude hilinemist. See, mida paljud kasutajad ei mõista, on see, et neid tehinguid tehes suurendavad nad ainult võlga, mille tulemusel suureneb nende arvete võlg. Sel põhjusel soovitab Nubank kasutajatel mitte kasutada sel eesmärgil digitaalseid rahakotte.

Nubank soovitab oma "lilla" krediitkaardiga arveid mitte maksta Foto: Barbara Mannara / TechTudoNubank soovitab oma "lilla" krediitkaardiga arveid mitte maksta Foto: Barbara Mannara / TechTudo

Nubank soovitab oma "lilla" krediitkaardiga arveid mitte maksta Foto: Barbara Mannara / TechTudo

2. Ärge hoolitsege kaartide eest ja ärge jätke paroole kaitsmata

Oma füüsilise kaardi hoidmine kindlas kohas on üks kliendi kohustusi. Lisaks kadudega seotud riskidele soovitatakse ka klientidel esemeid mitte paljastada. Nubanki pakutud leping näitab, et ka kasutajad ei postita oma kaartidest pilte sotsiaalvõrgustikesse.

Lisaks kaartide säilitamisele peavad kasutajad kaitsma oma paroole, sealhulgas neljakohalise kaardi PIN-koode, mida peetakse privaatseteks ja mitteülekantavateks, et vältida lubamatut kasutamist kolmandate isikute poolt. Oluline on need paroolid meelde jätta ja vältida nende kirjutamist, sest märkmeid võib kaotada või isegi varastada.

    Nubanki klientide kohustused hoolitseda füüsiliste kaartide eest ja säilitada paroolide konfidentsiaalsus Foto: Barbara Mannara / TechTudo    Nubanki klientide kohustused hoolitseda füüsiliste kaartide eest ja säilitada paroolide konfidentsiaalsus Foto: Barbara Mannara / TechTudo

Nubanki klientide kohustused hoolitseda füüsiliste kaartide eest ja säilitada paroolide konfidentsiaalsus Foto: Barbara Mannara / TechTudo

3. Nubankist värskenduste saamiseks kasutage mobiiltelefoni, millel pole miinimumnõudeid

Nubanki rakenduse kasutamise ja värskendamisega alati ajakohase mobiiltelefoni omamine on üks digitaalse panganduse nõudeid. Seda reeglit tõstetakse esile klientidele pakutavas kasutuslepingus, mis palub kasutajatel alati App Store'is või Google Play poes otsida rakenduse uusimat versiooni.

    on oluline, et seadet värskendataks Nubanki kasutamiseks: Foto: Reproduo / Felipe Vinha    on oluline, et seadet värskendataks Nubanki kasutamiseks: Foto: Reproduo / Felipe Vinha

on oluline, et seadet värskendataks Nubanki kasutamiseks: Foto: Reproduo / Felipe Vinha

4. Kasutage Nubankit toimingute jaoks, mis pole seadusega lubatud, näiteks hasartmängud

Nubank võib ostude tegemise kihlvedude pakkuvates ettevõtetes tagasi lükata, kui näiteks tema tegevus sisaldub hasartmängude iseloomustamises. Lisaks Brasiilia seadustest tulenevatele määrustele võivad need meetmed põhineda ka MasterCardi võrgu väljastatud reitingutel ja järgida seetõttu rahvusvahelisi kriteeriume välisvaluuta ja krediidi kaitsmiseks. Kui selline tehing leitakse, saab Nubank isegi kasutaja kaardi tühistada.

5. Ignoreerige valuutaturu reegleid

Nubank võib pakkuda rajatisi nii ostupiirangute kui ka välismaal ostmise võimaluse piires. Digitaalkaartide kaudu võivad ostud, mis võivad teiste pankade juures olla keerukamad, muutuda ka reisi ajal praktilisemaks. Lisaks on Nubank alates 2018. aasta oktoobrist hõlbustanud ka rahvusvaheliste ostude kavandamist, kuna see lukustab dollari juba ostu töötlemise päeval, mitte arve tasumise päeval.

Kuid see ei tähenda, et kasutajad saavad ignoreerida muid üksikasju, eriti neid, mis on seotud valuutaturuga. Välismaal ostes on kliendi kohustus järgida kohaldatavaid seaduslikke nõudeid, eriti Brasiilia keskpanga valuutaturul kehtivaid reegleid.

6. Valmistatud libise päritolu kontrollimata jätmine

Nagu pankade ja muude digitaalsete või traditsiooniliste teenuste puhul sageli juhtub, võib pettusi ja pettusi alati proovida ning võltslipud võivad Nubanki klientideni jõuda. Kui kasutaja on aktsepteerinud igat tüüpi kontosid, mille on välja andnud muud veebisaidid või kolmandad osapooled, on kliendi kohustus kontrollida enne makse tegemist selle klapi autentsust.

Kui kasutajal on pileti päritolu osas kahtlusi, saab Nubanki teeninduskanal ise dokumentide autentsust kontrollida ja kinnitada. Seetõttu on need parim viis võlgade kasutajate jaoks.

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?

Kuidas tasuta rakenduste abil krediiti anda mobiilis?