Nubank või Banco Inter: näitab võrdlust, kellel on parimad digitaalsed kontod

Digitaalsed pangad, nagu Nubank ja Inter, on juba miljonite brasiillaste tegelikkuse osa, mille erinevused on näiteks järjekordade puudumine füüsilistes harukontorites ning vabastamine mõnest tasust ja aastatasust. Hinnanguliselt avati 2019. aasta alguses rohkem kui 11 miljonit seda tüüpi kontot, selgus konsultatsioonifirma Boston Consulting Group (BCG) uuringust.

Peaaegu kõik kontode ja kaartidega tehtavad tehingud ja toimingud tuleb luua Androidile ja iPhone’ile (iOS) saadaval oleva rakenduse abil. Et aidata otsustada, milline valik on iga kasutaja jaoks parim, TechTudo koostas Nubanki ja Banco Interi võrdluse, kirjeldades ĂĽksikasjalikult igaĂĽhe omadusi.

Nubanki “rivaalitsevatel” kaartidel on eriline funktsioon; Leia see

1/5 Nubank ja Inter on tasuta kontoga digitaalse panganduse võimalused – Foto: Reproduction / Gabrielle Ferreira

Nubank ja Inter on tasuta kontodega digipankade valik – Foto: Reproduction / Gabrielle Ferreira

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

2017. aastal käivitatud Nubank on kiiresti saanud nimeks “roxinho”. Pank tegutses esialgu ainult rahvusvahelise digitaalse krediitkaardisĂĽsteemina, ilma aastatasude makseta. Kiire kasvuga lõi ettevõte aga NuConta, mis võimaldab lisaks maksetele otse oma rakenduses teha tasuta ĂĽlekandeid pankadesse ja muudesse kontoritesse.

2-l 5-st Nubankil on digitaalne krediitkaart ilma aastatasuta – Foto: Disclosure / Nubank

Nubankil on digitaalne krediitkaart ilma aastatasuta – Foto: Disclosure / Nubank

Banco Intermedium, paremini tuntud kui Banco Inter, tekkis 1994. aastal ja käivitas 2014. aastal oma digitaalse konto, saades üheks esimeseks pangaks, kes võrguteenuseid pakub. Vaatamata pioneeriks olemisele on instituut viimastel aastatel ainult kiiresti kasvanud ja täna on sellel umbes 2 miljonit tellijat, ettevõtte andmetel on keskmiselt 8500 uut kontot päevas. Lisaks enamiku digitaalkontode ühistele ressurssidele pakub Banco Inter oma kasutajatele tasusid võtmata investeerimisvõimalusi, nagu riigikassa ja otsesed säästud.

Teine erinevus Banco Interi digitaalkontost on integreerimisvõimalus Bitcoini kasutamisega, mis on ideaalne investoritele ja virtuaalse valuuta kasutajatele. Konto kliendid saavad piiramatult teha ĂĽlekandeid, sissemakseid, väljamakseid ja makseid. Inter-rakenduse saab tasuta alla laadida TechTudo allalaadimiste lehelt koos versioonidega Androidile ja iPhone’ile (iOS).

3-l viiest Banco Interil on juba ĂĽle 2 miljoni tellija – Foto: Disclosure / Banco Inter

Banco Interil on juba ĂĽle 2 miljoni tellija – Foto: Disclosure / Banco Inter

Nubanki kliendiks saamiseks on esialgu vaja läbi viia profiilianalüüs ja seejärel aktsepteerib või lükkab pank korraldused vastu järjekorra alusel. Kuid pärast seda, kui ettevõte jõudis 10 miljoni tellija piirini, kustus profiilianalüüsisüsteem. Praegu antakse klientidele juurdepääs kontole kohe pärast registreerimist. Krediitkaardi saamiseks peavad kliendid siiski enne kinnitamist läbima krediidianalüüsi. Nubanki rakendus või veebisait võimaldab registreerimist CPF-i ja e-posti teel, et taotleda NuConta või rahvusvahelist krediitkaarti.

Banco Interis registreerumise protsess on sarnane: pääsete lihtsalt rakendusele juurde ja registreerige oma isikuandmed, näiteks ID, e-posti aadress ja elukohatõend. Seejärel järgige lihtsalt rakenduse enda konto avamise olekut. Instituut pakub ka võimalust saada partnerklientideks, pakkudes oma kasutajatele rohkem eeliseid. Selle valiku korral kustutatakse teie sissemakse kiiremini. Selleks on vaja kontot korralikult ära kasutada ja järgida mõningaid näpunäiteid, kuidas teadlikult tehinguid teha, õigel ajal arveid maksta ja palga ülekandmine Interi kontole muuta.

4/5-st Nubanki kliendiks saamiseks esitage lihtsalt taotlus rakenduse kaudu – Foto: Reproduction / Barbara Mannara

Nubanki kliendiks saamiseks esitage rakendus lihtsalt taotluse kaudu – Foto: Reproduction / Barbara Mannara

“Roxinho” krediitkaardiga saab makseid ja oste teha veebis, sealhulgas rahvusvahelistel veebisaitidel. Digitaalse kontoga liitumisel saavad kasutajad ka erinevate pankade vahel ĂĽlekandeid kiiresti ja tasuta teha, lisaks saavad nad teha väljamakseid ka Banco24Horas võrgus. Kogu kontole lisatud lisaväärtus on automaatne tulu, mis aja jooksul teenib kasumit. Rakenduses on endiselt võimalik kaardilimiiti suurendada või vähendada vastavalt soovitud kogusummale. Nubankil on täiesti veebibaas, mis muudab vajaduse korral kontakti pankadega väledamaks.

Inter-digitaalne konto pakub klientidele võimalust teha pangaülekandeid, hoiukontosid tšekkide ja pangakviitungite fotode kaudu ning piiramatult väljamakseid Bancos24Horase võrgus tasuta, tasumata. Erinevus seisneb konto kaudu investeerimise võimaluses. Ilma tasudeta on võimalik investeerida otsekassasse, investeerimisfondidesse, mõnda säästumudelisse ja erapensionikavadesse. Pangad pakuvad ka võimalust teha selliseid protseduure nagu ülekanded ja maksed digitaalses valuutas, näiteks Bitcoin. Selle rakenduse abil on võimalik ka mobiiltelefoni laadida.

5 viiest Banco Inter pakub oma klientidele mitmeid investeerimisvõimalusi – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Banco Inter pakub oma klientidele mitmeid investeerimisvõimalusi – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Nubank ei võta enamikku traditsioonilistes pankades leiduvatest tasudest ja annuiteetidest nii teie digitaalsel kontol kui ka krediitkaardisüsteemis. Ettevõtte teenitav kasum tekib lisaks hilinenud maksetelt makstavale intressile lisaks osale investeeringu teenitud kasumist. Kogu teenitud summast saavad kasutajad 99% kogu skoorist, samal ajal kui Nubank säilitab ülejäänud 1%. Ainus teenus, mille eest tasu võetakse, on tagasivõtmine Banco24Horase võrgust, kus kasutaja arvatakse maha 6,50 R $, olenemata väljavõetud summast. Ülekanded ja maksed tehakse tasuta.

Erinevalt otsestest konkurentidest ei võta Banco Inter digitaalsete kontode pakutavate funktsioonide eest tasu ega tasu. Kõige tavalisemaid ressursse, ülekandeid ja väljamakseid ning nende erinevusi, investeeringuid ja integreerumist Bitcoiniga pakutakse tasuta ja need on piiramatud. Pank palub siiski, et klient kasutaks seda funktsiooni vastutustundlikult, kuna tasusid maksab asutus. Digikontodel pole ka aastamaksu.

Nubank vs Banco Inter

Tasud ja annuiteedid Nubank Banco Inter
Annuiteet Tasuta Tasuta
Edastuskiirus Tasuta Tasuta
Taganemistasud 6,50 R $ Tasuta
Ka hilja 2% 2%
Pöörlevad laenuintressid 2,75% 7,7%

Füüsiliste harudeta pangana koondab Nubank kõik teie rakenduses olevad konto- ja kaardihalduse võimalused. Tänu intuitiivsele liidesele ja hõlpsale navigeerimisele võimaldab see rakendus kõiki võimalusi kiiresti leida. Mõne ekraanipuudutusega saate teha makseid ja ülekandeid, muuta arve tähtpäevi, blokeerida kaarte. Esimesel lehel kuvatakse ajaskaala koos kõigi kontol olevate teabe sisestamise ja väljumise väärtustega alates selle loomisest koos võimalusega pääseda juurde kaardile kohtadega, kus teie ost sooritati. Samuti saab vestelda reaalajas, et kasutajad saaksid tugimeeskonnaga probleeme lahendada.

Banco Interi rakendusel on ka lihtne ja hõlpsasti kasutatav liides koos peamiste otseteedega otse avalehel. Selles rakenduses saate alati mõne ekraanipuudutusega juurde pääseda panga pakutavatele funktsioonidele, nagu maksed, ülekanded, mobiiltelefoni täiendamine ja investeerimine. Süsteem pakub ka simulaatorit, mis jälgib kasutajaprofiile, et neid kontodele muudatuste tegemisel suunata. Tarkvara saate kaitsta parooli või sõrmejäljega, suurendades seeläbi oma konto turvalisust. Tugifunktsioon vestluse kaudu pole aga eriti ligipääsetav.

Kuidas anda tasuta rakendusega mobiiltelefonile krediiti

Kuidas anda tasuta rakendusega mobiiltelefonile krediiti