contador gratis Saltar al contenido

Nubank või C6 Bank: võrrelge hindu, tasusid ja kaardikutseid

Nubank või C6 Bank: võrrelge hindu, tasusid ja kaardikutseid

Digipangad nagu Nubank ja C6 Bank püüavad vähendada järjekordi ja bürokraatiat võrreldes traditsiooniliste asutustega. Lisaks ei võta nad tavaliselt annuiteet- ja mõnda muud teenustasu, muutes üha rohkem kliente trendijärgseteks. Boston Consulting Groupi (BCG) uuringu kohaselt avati ainuüksi 2019. aasta alguses umbes 11 miljonit digitaalset kontot.

Androidi ja iPhone’i (iOS) jaoks lihtsa ja vabalt saadaval oleva rakenduse abil saavad mõlemad pangad teha ekraanil mõne puudutusega ülekandeid, makseid ja kontrollida teie konto liikumisi. Vaadake allpool Nubanki ja C6 Banki pakutavate funktsioonide võrdlust, võttes arvesse nende omadusi.

Nubank: avastage kolm NuConta funktsiooni, mis võivad teie elu lihtsustada

1/6 Võrdle Nubanki ja C6 pangateenuseid – Foto: Reproduction / Gabrielle Ferreira

Võrrelge Nubanki ja C6 pangateenuseid – Foto: Reproduction / Gabrielle Ferreira

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Nubank oli üks esimesi populaarsemaid digipanku, saavutades tuhandete abonentide kiire haardumise. “Roxinho” -na tuntud turule toomine käivitati 2013. aastal, esialgu ainult rahvusvahelise krediitkaardina. Aja jooksul lõid pangad uusi teenindusvõimalusi, mis tõid turule NuConta – süsteemi, mis töötab ilma aastatasusid maksmata ja võimaldab tasu eest tasuta pangaülekandeid teistele pankadele, arve tasumist veebis ja väljamakseid Banco24Horas võrgus. alates R $ 6,50.

See konto võimaldab ka klientidel teostada otsest palgaarvestuse ülekandmist digipankadesse. Konto nüüdisväärtusel on automaatne tootlus ja seda saab kasutada muude investeeringute jaoks pangas endas. Kasutajatel on kontroll Nubanki rakenduse kaudu, mis on Androidi ja iPhone’i (iOS) seadmetele tasuta saadaval.

2/6 Nubank on tänapäeval üks populaarsemaid digipanku – Foto: Disclosure / Nubank

Nubank on tänapäeval üks populaarsemaid digipanku – Foto: Disclosure / Nubank

C6 Bank on digitaalne pank, mis asutati 2018. aastal ja millel on kahte tüüpi kontosid: maksekontod ja arvelduskontod. Maksekontoteenuse liikumispiirang on 5000 R $ kuus. Topeltkaart ja C6 Carbon võimaldavad teil teha oma kontoga üksikasjalikumaid investeeringuid ja konsultatsioone.

See pank pakub rohkem kui kümmet toodet. Lisaks kaartidele on olemas kontod, tasuta TED ja väljamaksed, Taggy C6 (tasuta silt), Atomi preemiate programm, Kick C6, palga kaasaskantavus, boleto sissemakse, kaardiautomaat ja palju muud.

BTG Pactuali endise töötaja loodud pank töötab 100% võrgus ilma füüsilise agendita. Ettevõtte kaartidel on MasterCardi bänner ja need võimaldavad riiklikke või rahvusvahelisi oste. C6 Carbon pakub selliseid eeliseid nagu punktide süsteem ja eksklusiivsed investeerimishüved.

3/6 C6 Bank pakub tasuta kontosid ja kaarte ilma aastatasuta – Foto: Reproduction / Paulo Alves

C6 Pank pakub tasuta kontosid ja kaarte ilma aastatasuta – Foto: Reproduction / Paulo Alves

Mida on vaja kliendiks saamiseks?

Nubanki kliendiks saamiseks pole vaja vabadele kohtadele järjekorda panna. Pank on oma analüüsisüsteemi ümber korraldanud ja juurdepääs kontodele on registreerimisel automaatselt lubatud. Krediitkaardi saamiseks peavad potentsiaalsed kliendid siiski läbima lühikese krediidianalüüsi, kuid ilma kutset vajamata. Registreerida on võimalik nutitelefoni rakenduse kaudu, kus on sellised andmed nagu CPF ja kehtiv e-post.

Kasutajad, kes soovivad saada C6 Banki klientideks, peavad registreeruma panga mobiilirakenduses, sisestades oma isikuandmed. Kui soovite mõnda krediidifunktsiooniga varianti, peate läbima krediidianalüüsi, mis võtab aega kuni kümme päeva. Pank C6 ei kohusta registreerimisi kutsete saatmisega.

4/6 Nubanki tellijaks saamiseks registreeruge lihtsalt rakenduse kaudu – Foto: Reproduction / Barbara Mannara

Nubanki kliendiks saamiseks registreeruge lihtsalt rakenduse kaudu – Foto: Reproduction / Barbara Mannara

Digitaalsete pankade peamised erinevused traditsiooniliste pankade suhtes on annuiteetide ja mõnede teenustasude puudumine. Samuti tehakse tasuta ülekandeid kontode vahel ja arvete tasumisi. Nubank saab oma eeliseid, makstes viiviseid viiviste ja uueneva krediidi eest, mille esialgne tasu on vastavalt 2% ja 2,75%. Banco24Horase võrgu väljavõtmise eest tuleb maksta R50 USD kasutamise kohta.

Kliendid, kes valivad C6 Carbon, maksavad kuutasu 85 R $, kuid ükski pangaplaan ei nõua tasusid sise- ja välisülekannete ega veebimaksete eest. Hilinenud maksed ja jooksvad intressimäärad sõltuvad kliendi kaardist: C6 kaardid (10,7%), C6 süsinik (7,7%) ja C6 ettevõtted (7,7%). Tasub meeles pidada, et C6 Business on MEI-kaart (üksikud mikrokaupmehed). Erinevus C6 Bank ei võta väljamaksete eest erinevalt konkurentidest.

5-l 6-st C6-st on kolme tüüpi kaarte, ainult üks aastamaksuga – Foto: Reproduction / C6 Bank

C6-l on kolme tüüpi kaarte, ainult üks aastamaksuga – Foto: Reproduction / C6 Bank

Nubanki rakendus on lihtne ja hõlpsasti kasutatav klientidele, kes on tehnoloogiaga seotud. Füüsiliste harudeta digitaalse pangana on rakenduses saadaval kõik kontohalduse funktsioonid. Selle abil on võimalik jälgida kontol tehtud liikumisi, teha makseid, ülekandeid, muuta kaardi aegumiskuupäeva või isegi konto või kaart tühistada. Platvorm pakub ka reaalajas vestlust, et lahendada kontodega seotud probleeme. Samuti on võimalik juurde pääseda kaardile, kus on märgitud kõik kohad, kus kaarti kasutati, suurendades ostude kontrolli ja ohutust.

Filiaalideta C6 Bank pakub kõiki oma funktsioone nutitelefoni rakenduses. Selles on lisaks ülekannete ja maksete teostamisele võimalik teha bilansiuuringuid ja vaadata aruandeid. Platvorm pakub ka vestlust, kus kasutajad saavad ühendust võtta panga tugitiimiga.

Carbon’i klientide jaoks on võimalik kontrollida teavet nende investeerimisprogrammi ja punktide kohta. Seda on lihtne ja kiire kasutada, toimingu sooritamiseks piisab vaid mõnest puudutusest. Süsinikuga mitteseotud kliendid saavad investeerida ka CDB C6 Banki ja saavad seetõttu ka oma investeeringuid rakendusse kontrollida.

6/6 Nubanki rakendus pakub mitmeid funktsioone, sealhulgas laenu võtmist – Foto: Disclosure / Nubank

Nubanki rakendus pakub mitmeid funktsioone, sealhulgas laenamist – Foto: Avalikustamine / Nubank

Põhifunktsioon / abifunktsioon

Nubanki krediitkaardiga on võimalikud rahvusvahelised ostud ja veebimaksed. Samuti lubab NuConta oma klientidel teha pangaülekandeid, väljavõtteid Banco24Horase võrgust või palga teisaldamist. Kontole lisatud summal on automaatne tulu, mis teenib aja jooksul kasumit. Pank pakub ka võimalust investeerida pangahoiuste laekumistesse, mida katab FGC – krediidigarantii fond.

C6 panga funktsioon on sarnane “roxinhoga”. Digitaalse kontoga on võimalik teha hoiuseid, TED-i kaudu ülekandeid teistesse pankadesse või teistele C6 kontodele ning tasuda arveid. Siin on väljamaksed Banco24Horas aga tasuta ja piiramatud. Samuti lubab pank oma klientidel teha ülekandeid kontonumbrit väljastava süsteemiga C6 Kick, teatades lihtsalt saaja nime ja telefoninumbri. Kinnitus toimub SMS-i või WhatsAppi kaudu saadetud lingi kaudu. Süsinik pakub seevastu klientidele teiste hüvede kõrval kohalolekut lennujaama salongides, reisinõuandeid, punktide süsteemi.

Nubank vs C6 Bank

Tasud ja annuiteedid Nubank Pank C6
Annuiteet Tasuta Tasuta
Edastuskiirus Tasuta Tasuta
Taganemistasud 6,50 R $ Tasuta
Ka hilja 2% 2%
Pöörlevad laenuintressid 2,75% kuni 10,7%

Kuidas tasuda Uberi reiside eest sularahaga

Kuidas tasuda Uberi reiside eest sularahaga