Nubank või Neon: võrrelge digitaalkaartide funktsionaalsust, annuiteeti ja määrasid

Nubank ja Neon on digitaalne pank, kus on rakendusi Androidile ja iPhone’ile (iOS). Seda tĂĽĂĽpi teenused on selles sektoris konsolideeritud, kuna see toob konkurentsieelise võrreldes traditsiooniliste pankadega. Kuna tegemist on veebifirmaga, on nende tegevuskulud madalamad – mis võimaldab sageli krediitkaarte ilma aastatasude ja muude maksuvabastusteta. Enamik digitaalse pangakonto omanike vahelisi tehinguid teostavad nutitelefonides olevad rakendused. Selles stiilis on juba palju võimalusi, nii et TechTudo lahutab selles võrdluses nende kahe peamised omadused. Otsustage, milline neist on teie jaoks parim: Nubank või Neon.

Kas pank C6 on hea? Siit saate teada krediitkaardid, rakendused ja pangakursid

Ăśks Nubanki neljast konkurendist Neon ei võta krediitkaardiga ka aastamaksu – Foto: Avalikustamine: Neoon

Nubanki konkurent Neon ei võta krediitkaartide eest ka aastamaksu – Foto: Avalikustamine: Neoon

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Kuidas teenus töötab?

Nubank töötab täielikult digitaalsel platvormil, mobiilirakenduse kaudu. “Roxinho” nime all tuntud pangad sisenevad turule eesmärgiga konkureerida traditsiooniliste finantsasutustega. Lisaks krediitkaardisĂĽsteemi laiendamisele laiendab ettevõte oma teenuseid ka digitaalkontole NuConta.

Erinevus ettevõtte krediitkaarditeenustest on vabastamine aastatasudest, lisaks järelmaksu esmamakse arvele soodustuse pakkumine. Digitaalkontodel on ka eelis: teenus teeb tasuta ülekandeid erinevatesse pankadesse ja teeb ka makseid. Kaardilipuks on Mastercard.

Neon kasutab oma toimingute tegemiseks ka digitaalset süsteemi. Sarnaselt konkurentidega on pangal krediidi- ja deebetivõimalused, aastatasusid ei ole ja ta pakub pangaülekandeteenuseid. See asutus pakub oma kasutajatele ka virtuaalset krediitkaarti, spetsiaalselt veebiostude jaoks. Ettevõtte bänner on Visa.

Neon ja Nubank toovad paljutõotavaid lahendusi traditsiooniliste pankade pakutava bürokraatia ületamiseks. NuConta on võimalik avada veebisaidi, rakenduse või sõbrale saadetud lingi kaudu. Nubanki krediitkaardi saamiseks läbivad kliendid enne registreerimist krediidianalüüsi enne kinnitamist. Neooni kliendiks saamiseks on vaja registreerida ka veebisaidi või rakenduse kaudu.

2/4 Nubank pakub NuContas krediitkaarte ilma aastatasude ja soodustusteta – Foto: Disclosure / Nubank

Nubank pakub NuContas krediitkaarte ilma aastatasude ja soodustusteta – Foto: Disclosure / Nubank

Suurem osa Nubanki pakutavatest teenustest on tasuta. NuConta ei võta hooldustasusid ja pakub tasuta ülekandeid. Banco24Horase võrgus väljamakse tegemiseks diskonteeritakse väljavõetud summale aga 6,50 R $. Nubanki arvete intress jääb vahemikku 0,99% kuni 13,75% kuus. Pangalaenud on vahemikus 2,75% kuni 14% kuus. Viivituse korral võetakse intress + viivis 1% kuus ja trahv on 2%. Isiklike laenude puhul on intress 0,95% kuus.

Nagu peaaegu kõik fintech, Neon ei võta oma teenuste kasutamisel palju tasu. Kuigi kuutasusid ja aastatasusid ei ole, saavad kliendid Banco24Horas teha ühe väljamakse kuus, kuid ülejäänud väljamaksed on igaüks 6,90 dollarit. Taastuvate laenude intressimäär on 9,9% kuus. Viivis on 2%, millele lisandub viivis 1% kuus tähtaja ületanud summast.

Nubank pakub investeerimisteenuseid, väljamakseid, makseid, piiramatuid ülekandeid teistele pankadele, Nubanki kaardiarvete makseid ja koheselt vabastatavaid limiite. Pidage meeles, et iga Nubanki kaart on rahvusvaheline kaart.

Neo funktsioon on sarnane tema konkurendi funktsiooniga. Kliendid saavad Neoni kontode vahel ja teistesse pankadesse ülekandeid teha, kuigi väliste tehingute korral võetakse tasu. Rakenduse kaudu on võimalik teha ka makseid ja investeeringuid.

3/4 Neooni rakendus pakub oma klientidele mitmeid funktsioone – Foto: Avalikustamine / Neoon

Neooni rakendus pakub oma klientidele mitmeid funktsioone – Foto: Avalikustamine / Neoon

Rakendusega Nubank saate hallata kõiki oma kontosid ja kaarte. Rakenduse liides võimaldab integreerida ettevõtte teisi tooteid: NuConta ja Rewards püsikliendiprogramme. Rakenduse avakuval kuvatakse lisaks kontol saadaolevatele hüpetele ka arve summa ja krediitkaardi limiit. Allosas olevas menüüs on otseteed arvete tasumiseks, raha hoiustamiseks ja ülekandmiseks.

Neooni rakendusel on ka lihtne liides koos intuitiivse peamenüüga, mis näitab tasakaalu, krediidi-, investeerimis-, näidustus-, kaardi- ja ülekandevõimalusi. Ekraani ülaosas kuvab valik „Minu konto” teavet, näiteks agentuuri ja kontonumbrit.

4/4 Nubanki rakendus pakub ka selliseid teenuseid nagu isiklikud laenud – Foto: Disclosure / Nubank

Nubanki rakendus pakub ka selliseid teenuseid nagu isiklikud laenud – Foto: Disclosure / Nubank

Nubanki tellijatel on juurdepääs oma hüvitiste programmile nimega Rewards. Teenuse kasutamiseks on vaja aastaplaanis maksta 19 R $ kuus või 190 R $ sularaha. Iga krediitkaardile kulutatud 1 R $ on võrdne kogumispunktiga ja kliendid saavad seda kasutada igas loetletud kaupluses. Valikuid on mitmes kategoorias, näiteks kodutehnika ja spordivarustus.

Neon osaleb Visa bänneril Vai de Visa programmis. Programmiga liitumiseks peate selle eeliste kasutamiseks reisisoodustustest kuni igapäevaste kingitusteni registreerima kaardi ja maksma 5 R $ tasu.

Tasud ja annuiteedid

Nubank Neoon
Annuiteet Tasuta Tasuta
Taganemistasud 6,50 R $ 6,90 R $
Ka hilja 2% 2%
Korduv krediidiintress 2,75% kuni 14% kuus 9,9% kuus

Kuidas anda tasuta rakendusega mobiiltelefonile krediiti

Kuidas anda tasuta rakendusega mobiiltelefonile krediiti