C6 Hea pank? Tutvuge krediitkaartide, rakenduste ja pangaintressidega | Tootlikkus

Nubanki rivaal C6 Bank jõuab miljoni klienti | Tootlikkus

Pärast kuuekuulist teenuse käivitamist jõudis C6 Bank miljoni avatud konto piirini. Sellele numbrile jõudsid 2019. aasta viimasel päeval digitaalpangad, kes üritavad Nubanki, Neoni ja Banco Interiga konkureerida täiesti veebipõhiste teenuste ettepanekutega Androidi ja iPhone'i (iOS) tasuta rakenduste kaudu. Erinevuste hulgas on C6 teemaksusüsteem deebetmaksete eest ilma lisatasudeta ja Banco24Horas tasutavate maksete tasudeta.

LUGEGE: Rival Nubankil on Brasiilias tasuta kaart; võrrelge seda

C6 Pank pakub tasuta kontot ja kaarti ilma aastatasudeta Foto: Paulo Alves / TechTudoC6 Pank pakub tasuta kontot ja kaarti ilma aastatasudeta Foto: Paulo Alves / TechTudo

C6 Pank pakub tasuta kontot ja kaarti ilma aastatasudeta Foto: Paulo Alves / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

C6 Pank võimaldab teil teha rakendusi kasutades tehinguid, ülekandeid, makseid ja kaarditaotlusi otse, ilma tasusid võtmata. T6 ja DOC ei maksustata C6-ga ning rakendusel on ressursse kontoomanike elu hõlbustamiseks erinevate pangaülekannete näol.

Näiteks C6 Kick on ressurss, mis juhul, kui te adressaadi kontonumbrit ei tea, võimaldab teil tehingu lõpule viia, saates inimese sihtpunkti lingi WhatsApp või SMS-i kaudu.

C6Bank pakub kolme kaardi võimalust: krediit, krediit ja deebet või süsinik. Viimast tüüpi klientidel, kes vastutavad täiendavate hüvitiste maksmise eest pärast aastamaksu maksmist, on samuti õigus suurele auhinnaprogrammile, mis võimaldab neil lunastada või üle kanda punkte iga lennuettevõttele kulutatud dollari eest.

Digitaalsetel krediitkaartidel on Brasiilias palavik: kas see on seda väärt? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

Kuidas tasuda oma reisi eest Uberis sularahas

Kuidas tasuda oma reisi eest Uberis sularahas