Nubia Red Magic 5G Lite on parimate spetsifikatsioonidega mängu nutitelefon

Nubia Red Magic 5G Lite on parimate spetsifikatsioonidega mängu nutitelefon

Nubia on välja töötanud mängude jaoks mõeldud suure jõudlusega nutitelefoni, mis tutvustab oma mudelites suuri tehnoloogilisi uuendusi. Eelmisel aastal tõi see turule Red Magic 3, mis paistis silma esimese mängu nutitelefonina, mis on võimeline 8K juures videot salvestama. Nutitelefon on nii võimas, et jahutussüsteemis on vajalik sisemine ventilaator.

Arvestades viienda põlvkonna telefonide saabumist, esitleb tootja sel aastal oma esimest 5G mängumudelit Red Magic 5G Lite. See nutitelefon paistab silma oma 6,65-tollise AMOLED-ekraani poolest, mis tänu oma 120 Hz värskendussageduse pildile esitleb end suurepärase kogemusena nii mängimisel kui ka filmide vaatamisel. Mängude puhul on haptiline puudutus 240 Hz, nii et kasutaja tunneb kõiki võitlevaid emotsioone oma kätes. 5G-seadmena tõotab veebimängimine olla kiirem kui kunagi varem.

Telefoni jaheduse tagamiseks on Red Magic 5G-l ICE 2.5 vedeliku jahutamise tehnoloogia, mis võimaldab SoC-temperatuuril langeda kuni 16º Celsiuse võrra, suurendades selle jõudlust, lisaks sellele, et see on kasutaja käes ka jahedam.

Toast leiate Qualcomm Snapdragon 765G protsessori mänguversioonis, mis sisaldab Kyro 475 protsessorit ja Adreno 620 GPU-d. Seade sisaldab teise põlvkonna 5G modemit, mille raadiosagedus toetab kahte SA ja NSA režiimi, lubades allalaadimiskiirust kuni 3,7 Gbps . Sellel on ka 8 GB LPDDR4X RAM ja 256 GB UFS 2.1 sisemälu. See on riistvara, mida paljud sülearvutid kadestavad.

Ja et kogu töötlemisvõimsus seadmeid ei „kuivaks“, pakub nutitelefon 5100 mAh akut koos 18 W kiirlaadimissüsteemiga ja QC 3.0 protokolliga, mis ettevõtte sõnul kiirendab toiduainete töötlemist.

Kuid kuna riistvara pole kõik, sisaldavad nutitelefonid päästikuid, mis on paigutatud seadme kĂĽljele, et simuleerida videomängude juhtnuppude “õlga”. Sellel on puutetundlikkus värskendussagedusega 120 Hz.

Selle tagaküljel on ka neli kaamerat, sealhulgas 48 MP põhikaamera, 8 MP ülilainurk, 2 MP sügavusega objektiiv ja 2 MP mikroobjektiiv. Esiküljelt leiate 8 MP isekaamera. Kaamera põhineb Sony IMX582 protsessoril ja Neovisioni tehisintellekti tehnoloogial.

Red Magic 5G saabus esmakordselt Hispaaniasse partnerluse kaudu Vodafone’iga, mis teeb nutitelefonid klientidele teenindussĂĽsteemis kättesaadavaks. Väärtus on 17 eurot kuus, kolme aasta jooksul (36 järelmaksu). Nubia presidendi Ni Fei sõnul on meie Red Magic 5G Lite’i eesmärk tuua mängud tänavatele ja aidata noorte seas mobiilseid videomänge demokratiseerida. Hispaania Vodafone tegevjuhi AntĂłnio Coimbra jaoks hõlmab partnerlus ettevõtte pakkumisi kataloogis, mis kinnitab, et ettevõte on ainus operaator Hispaanias, kes pakub oma klientidele 5G.