Nupp iPhone 7 Home vajab töötamiseks nahakontakti, nii et karmidel talvedel edu [atualizado]

Ma ei hakka siin valetama, see on uudis, mis mõjutab kindlasti väga väheseid meist, selle aastaringselt kerge (või mitte) temperatuuriga kauni troopilise riigi elanikest. Kuid kui elate lõunas või mõnes teises riigis, kus talved on veidi karmimad, võite hakata rahunema: iPhone 7 käivitusnupp ei tööta kindad käes.

Esimesena tõstatas selle teema Relay FMi asutaja Myke Hurley:

[…] Katke oma iPhone 7 nupp Start materjaliga (näiteks teie T-särk) ja proovige klõpsata.

Sealt hakkasid mitmed muud väljaanded ja paljud õnnelikud inimesed, kes iPhone 7/7 Plus juba kätte said, uut nuppu katsetama ja kohtuotsus oli selline, mida eeldati: nii nagu mahtuvuslik ekraan, vajab ka nupp toimimiseks kontakti nahaga.

Arvatakse, et Apple kasutab uute nupuvajutuste tuvastamiseks Touch ID andurit ennast, mis on veidi tĂĽĂĽtu. Suur probleem on see, et iOS 10-s nõudis Apple esmakordselt seadme avamiseks nupuga suhtlemist – enne kui oli võimalik seda toitenupuga ĂĽles äratada ja iPhone’ile juurdepääsemiseks ekraani pĂĽhkida (isegi kui see pidi parooli sõrmega sisestama). Kuid nĂĽĂĽd, kui ikooni “Slaidi avamiseks” lõpp on, on nuppu Kodu puudutamine vältimatu.

Kõige hullem on see, et uus “võlts” nupp lĂĽkkab tagasi isegi paljud “spetsiaalsed” kindad, mis on mõeldud puutetundlike ekraanidega töötamiseks ja mis võimaldavad isegi iPhone’i ekraani tavapärast kasutamist.

Võite väita, et kui arvestada, et enamik iPhone’i kasutajaid kasutab tänapäeval oma seadmete lukustamiseks Touch ID-d, ei muutu mahtuvusliku nupu Kodu tundetus palju, kuid mitte päris. Võimetus klahve vajutada muudab sõrmejälje lugemise ebaõnnestumisel ilmuva numbrilise parooli kuva genereerimise isegi keeruliseks.

Teisisõnu, kui te kannate kindaid, on ĂĽlejäänud valikud puudutades vidinat ja libistades lukustuskuval vasakule või elustamisel AssistiveTouchi, et kasutada ekraanil nuppu Avaleht. Miski ei kõla nagu elegantne ja lihtne lahendus, mille Apple oli unistanud …

[via 9to5Mac]

Uuendus, autor Eduardo Marques · 20. september 2016 kell 00:16

Lugejate sõnul Rodrigo Vieira kommentaarides teavitatud, Start-nupp töötab jah, mahtuvuslike kinnastega.