Nutikas akuĂĽmbris iPhone XS, XS Max ja XR jaoks on varude probleemidega -

Nutikas akuĂĽmbris iPhone XS, XS Max ja XR jaoks on varude probleemidega –

Apple'il on probleeme Nutikas akuümbris selle aasta alguses lansseeritud iPhone XS, XS Max ja XR jaoks. Sellega saadetakse ettevõtte e-poodidesse (sealhulgas Brasiilia poodidesse) esitatud tellimused ainult kohale Juuli, 5-7 nädala pärast.

Nutika akuĂĽmbrise varu iPhone XS jaoks

Puudub teave selle kohta, miks nutikas akuümbris pole ajutiselt saadaval, kuid Apple võib olla kogenud mõningaid viivitusi või tootmisprobleeme, mille tõttu varud olid selle ajani otsa saanud.

Arvestades, et eelmised nutika aku korpuse mudelid (iPhone 6 / 6s ja 7) on endiselt saadaval, võib uute iPhones olevate tarvikute nappus olla seotud just selles mudelis kasutatavate komponentidega, näiteks nendega, mis integreerivad ühilduvuse laadimisega. traadita (Qi standard) akuelementides.

Nutika akuümbrise madal varu tähendab ka seda, et selle lisaseadme (mida tuleb parandada) asendused ei pruugi praegu saadaval olla. MacRumors. Asendustooted on jälle saadaval juulis, kui tarned muutuvad regulaarseks.

Lisaks Apple Store Online'ile ei ole mõned värvid (must liiv ja roosa) nutitelefoni korpuses iPhone XS jaoks saadaval ka Amazon America ametliku Apple'i poe kaudu; iPhone XR mudel on saadaval ainult musta värviga. Vahepeal on iPhone XS Maxi nutika akuümbrise kõik värvid endiselt laos.


Nutikas akuĂĽmbris iPhone XS Max jaoks

Nutikas akuĂĽmbris

alates Apple

Hinna kuvamine: R $ 1 079,10Hind lisatud: kell 12x alates R $ 99.92Värv: must, valge ja roosa liivVäljalase: Jaanuar 2018

Boto - ostke kohe